W dniu 17.01.2020 r. w godz. od 8.30 do 12.30 odbyła się długo oczekiwana wycieczka do teatru lalek „Pleciuga”.

Czytaj więcej: Wycieczka do teatru lalek „Pleciuga”

11.12.2019 r. wszystkie przedszkolaki udały się na wycieczkę do gospodarstwa w Raczkach na zajęcia bożonarodzeniowe. Na samym początku czekał na nas słodki poczęstunek.

Czytaj więcej: Wycieczka do gospodarstwa w Raczkach

W czwartek 21 IX 2019 r. o godzinie 8.30 wyruszyliśmy na wycieczkę do Ostoi - miejsca gdzie prowadzone są, zakrojone na szeroką skalę, badania wykorzystania odnawialnych źródeł energii .Pierwszym punktem programu były warsztaty, dotyczące ekologii i ochrony środowiska..

Czytaj więcej: Wycieczka klas Ia i Ib

W środę 09.10.2019 r. nasze przedszkolaki wraz z paniami udały się do Teatru Lalek „Pleciuga” w Szczecinie na przedstawienie pt. „Tygrysek i kapitan Morgan”.

Czytaj więcej: Wycieczka do Teatru Lalek „Pleciuga”

Klasy 5 a, b i c w dniach 4 – 7 czerwca 2019 r. w sposób niestandardowy realizowały podstawę programową z wszystkich przedmiotów.

Z dala od rodziców, ale także szkolnych ławek, bez dziennika i dzwonków jakże zdyscyplinowani zwiedzaliśmy Żuławy.

Naszą turystyczną przygodę rozpoczęliśmy w największej gotyckiej twierdzy nad Nogatem. Zwiedziliśmy Zamek w Malborku: Wysoki, Średni i Niski. Byliśmy pod wrażeniem jego ogromu. Chłopców interesowały zbiory oręża, dziewczęta podziwiały ekspozycję bursztyniarstwa. Oczywiście nie odpuściliśmy kramów z pamiątkami w postaci: łuków, strzał, kapiszonów, którymi nie cieszyliśmy się zbyt długo, gdyż zostały bardzo szybko dostrzeżone przez pana kierowcę i zdeponowane w luku bagażowym [niby dla naszego bezpieczeństwa].

Czytaj więcej: Z podstawą programową w walizce i plecaku…

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com