Dnia 04.10.2021 r. klasy 1a i 2a wraz z wychowawczyniami p. Anną Olszańską, p. Mirosławą Dawidowicz-Góra i pedagogiem p. Anitą Nowak pojechały na wycieczkę do Gryfina. Uczniowie odwiedzili miejsca pamięci na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie oraz zobaczyli ścieżkę edukacyjną na składowisku odpadów - utrwalili wiadomości dotyczące segregowania, składowania oraz przetwarzania odpadów.

 

 

Dnia 29 września 2021 r. klasa 1a pojechała na wycieczkę do Raczek. Nasza wyprawa zaczęła się od zjedzenia pysznego śniadania. Po posiłku dzieci zbierały wykopane ziemniaki i oraz opowiadały, co z nich można zrobić. Potem spacerowały leśną ścieżką i obserwowały jesienne zmiany w przyrodzie. Następnie korzystając z pięknej, jesiennej pogody bawiły się na placu zabaw oraz pokonywały inowy tor przeszkód. W tym czasie piekły się kiełbaski na grillu, a z zebranych ziemniaków usmażono frytki. Po zabawie z apetytem zjedliśmy upieczone kiełbaski i frytki z ketchupem. Wycieczka się udała.

 

 

24 września 2021 r. klasy 3a i 3b wraz ze swoimi wychowawczyniami p .Joanną Opaczyńską, p. Beatą Borsuk i p. Anną Kwiecińską odwiedziły wysypisko śmieci w Gryfinie. Przemaszerowaliśmy ”Ścieżką Edukacyjną”- segregowanie , składowanie, oraz przetwarzanie odpadów.

Czytaj więcej: Wycieczka do Gryfina

W dniu 17.01.2020 r. w godz. od 8.30 do 12.30 odbyła się długo oczekiwana wycieczka do teatru lalek „Pleciuga”.

Czytaj więcej: Wycieczka do teatru lalek „Pleciuga”

11.12.2019 r. wszystkie przedszkolaki udały się na wycieczkę do gospodarstwa w Raczkach na zajęcia bożonarodzeniowe. Na samym początku czekał na nas słodki poczęstunek.

Czytaj więcej: Wycieczka do gospodarstwa w Raczkach

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com