25.03.2019 r. pomimo kapryśnej pogody uczniowie klasy I a i I b pojechali na wycieczkę do Gryfina. Odwiedzili aptekę i poznali pracę farmaceuty.

Czytaj więcej: Wycieczka klas pierwszych

06.03.2019 r. uczniowie klas I a i I b razem z wychowawczyniami byli na wycieczce w Amazonie. Oprowadzono nas po zakładzie, zapoznano z pracą ludzi i robotów w poszczególnych działach. Zwrócono szczególną uwagę na bezwzględne przestrzeganie na terenie zakładu zasad bezpieczeństwa. Na zakończenie wizyty w Amazonie uczniowie otrzymali prezenty od firmy. Z wycieczki wrócili bardzo zadowoleni.

W dniu 01.03.2019 r. uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki wzięli udział w wycieczce do Szczecina i obejrzeli musical profilaktyczny „Co w trawie piszczy – czyli w grupie siła”..

Czytaj więcej: Co w trawie piszczy

16.01.2019 r. wszystkie grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do Pleciugi w Szczecinie na przedstawienie „Kiedy zakwitnie margerytka”. Była to urzekająca opowieść o sile i znaczeniu przyjaźni.

W poniedziałek 17 grudnia 2018 r. w ramach zajęć tematycznych uczniowie klasy 2a i 3a tym razem wybrali się na pocztę do Gryfina.

Czytaj więcej: Wycieczka na pocztę

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com