Uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami na Święto Szkoły przygotowali w każdej sali lekcyjnej gazetkę ścienną o jednym z Patronów Szkoły czyli o Bohaterze Westerplatte. W ten sposób upamiętniliśmy naszych Bohaterów w ramach projektu "Walka, Wolność, Solidarność". Oto efekty ich pracy.

Dnia 18 października 2019 r. w ramach projektu „Walka, Wolność, Solidarność” dofinansowany przez Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski został przeprowadzony w klasach VI – VIII konkurs „Wybuch II wojny światowej i Bohaterowie Westerplatte”. W konkursie brało 10 uczniów.

Czytaj więcej: Konkurs „Wybuch II wojny światowej i Bohaterowie Westerplatte

Przy współpracy z Samorządem Uczniowski, każda klasa od IV do VIII przygotowała plakat o Kampanii Wrześniowej w związku z rocznicą 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Plakaty zostały wywieszone na podsumowaniu projektu „Walka, Wolność, Solidarność”. A oto galeria zdjęć:

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com