Dnia 02.02.2017 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Mini Piłce Siatkowej. Do zmagań przystąpiły klasy 5a, 5b oraz klasa 6a. Dziękujemy uczestnikom Mistrzostw za aktywny udział jak i kibicom którzy dopingowali swoje drużyny. Po zakończonej rywalizacji drużyny nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami, a zwycięski zespół otrzymał Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły.

Wyniki Mistrzostw:
I miejsce klasa 6a w składzie: Bryczkowski Paweł, Borsuk Mikołaj,  Kątnik Hubert, Kotowski Wiktor, Kruk Wioletta, Piela Wiktor,  Mróz Oktawian, Dąbrowska Justyna, Wardęga Oskar.

II miejsce klasa 5b w składzie: Baryła Oskar, Grabka Natalia, Kamiński-Piwowarski Oskar, Pyłka Paweł, Tetrycz Jakub, Mikołajczyk Filip.

III miejsce klasa 5a w składzie: Cierlecki Aleksander, Porowska Zuzanna, Witek Kamil,  Bilińska Oliwia, Wróblewska Nikola, Piotrowska Martyna.

GRATULUJEMY!!!!!

Organizatorzy: nauczyciele wf