Dnia 06.02.2017 odbyły się  w naszej szkole Mistrzostwa Międzyklasowe Gimnazjum w Piłkę Siatkową. Do zmagań przystąpiły klasy 1ag, 1bg, 2bg, 3ag i 3bg. Klasy miały za zadanie zgłosić do Mistrzostw 10 -osobową  reprezentację w której mogły wziąć udział zarówno dziewczęta jak i chłopcy następnie przygotować stroje w których wystąpią . Podczas gry na boisku znajdowały się drużyny 6 osobowe które stosowały zasady i przepisy gry piłki siatkowej. 

Uczestnicy Mistrzostw stanęli na wysokości zadania wszyscy świetnie się przygotowali do rywalizacji.  Dziękujemy uczestnikom Mistrzostw za aktywny udział jak i kibicom którzy dopingowali swoje drużyny. Po zakończonej rywalizacji drużyny nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami a zwycięski zespół otrzymał Puchar Przechodni Dyrektora dla najlepszej klasy gimnazjum.

Wyniki Mistrzostw:

I miejsce klasa 3bg w składzie: Kotowski Miłosz, Kazimierak Adrian, Świątek Łucjan, Raczkiewicz Miłosz, Kowalik Klaudia, Niziołek Mateusz, Paprocki Michał, Ziółkowski Paweł.

II miejsce klasa 3ag w składzie: Śledziński Jakub, Powietrzyński Tomasz, Wydrzyński Kacper, Nowak Marcin, Nikola Ruszczycka.

III miejsce klasa 2bg w składzie: Czyż Mateusz, Porowski Jakub, Rudzki Damian, Zmitrowicz Jakub, Grębowicz Sandra, Szczepanek Rafał.

IV miejsce 1ag w składzie: Sowa Kaja, Kotowski Filip, Ziółkowski Wojtek, Kałdowska Dagmara, Kłos Bartek, Ligorowska Sylwia.

V miejsce klasa 1bg w składzie: Jabłoński Michał, Dudek Adrian, Golec Mateusz, Taniukiewicz Ernest, Galwas Szymon, Kupnicka Julia, Banasik Nikola, Szczepańska Karolina, Romanowicz Wiktoria, Kalinowska Małgosia

GRATULUJEMY!!!!!

                                                                  Organizatorzy: nauczyciele wf

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com