W dniu 24 września 2021 r. w ramach Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego „Sport dla wszystkich”, zostały zorganizowane zajęcia sportowe dla uczniów naszej szkoły – SP w Gardnie. Dzieci z klas młodszych I- II brały udział w zabawach biegowych, doskonaląc swoją sprawność fizyczną. Udział wzięło w nich 31 dzieci.

Klasy IV- VIII rywalizowały w grach terenowych i sportowych takich jak: „Sztandary”, „Dwa ognie”, w piłce nożnej i w siatkówce. Zostały także przeprowadzone wyścigi sztafetowe. Ogółem w rywalizacji klas starszych wzięło udział 129 uczniów.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Więcej zdjęć z Dnia Sportu w naszej galerii.

Organizatorzy:

Wychowawcy klas I- II, nauczyciele w-f

1 czerwca na Stadionie Miejskim w Gryfinie odbyły się gminne eliminacje do finału Mini Mundialu 2019

Gryfino, 6.04.2019

W sobotę przy pięknej , słonecznej pogodzie odbyły się w Gryfinie Masowe Biegi Przełajowe.

Kolejny sukces chłopców naszej szkoły. 1 marca 2019 roku w Powiatowych Igrzyskach MłodzieżySzkolnej nasi uczniowie wywalczyli brązowy medal w Piłkę Ręczną. Kapitan naszej drużyny odebrał gratulacje i puchar z rąk dyrektora MOS Jana Podleśnego.

Kołbacz 20.01.2019

Sukcesem zakończyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców, które odbyły się w Kołbaczu. Nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce i uzyskali awans do finału powiatowego, a nasze dziewczęta wywalczyły drugie miejsce.