Dnia 06.02.2017 odbyły się  w naszej szkole Mistrzostwa Międzyklasowe Gimnazjum w Piłkę Siatkową. Do zmagań przystąpiły klasy 1ag, 1bg, 2bg, 3ag i 3bg. Klasy miały za zadanie zgłosić do Mistrzostw 10 -osobową  reprezentację w której mogły wziąć udział zarówno dziewczęta jak i chłopcy następnie przygotować stroje w których wystąpią . Podczas gry na boisku znajdowały się drużyny 6 osobowe które stosowały zasady i przepisy gry piłki siatkowej. 

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA MIĘDZYKLASOWE GIMNAZJUM - PIŁKA SIATKOWA

Dnia 02.02.2017 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Mini Piłce Siatkowej. Do zmagań przystąpiły klasy 5a, 5b oraz klasa 6a. Dziękujemy uczestnikom Mistrzostw za aktywny udział jak i kibicom którzy dopingowali swoje drużyny. Po zakończonej rywalizacji drużyny nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami, a zwycięski zespół otrzymał Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły.

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ - MINI PIłKA SIATKOWA

Dnia 08.12.2016 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gimnazjum w piłce ręcznej. Do zmagań przystąpiły klasy 1ag, 1bg, 2ag, 2bg, 3ag, 3bg Klasy miały za zadanie zgłosić do Mistrzostw swoją 10 -osobową  reprezentację w której mogły wziąć udział zarówno dziewczęta jak i chłopcy, następnie przygotować stroje w których wystąpią oraz najważniejsze wspólnie opracować taktykę na mecze. Uczestnicy Mistrzostw stanęli na wysokości zadania wszyscy świetnie się przygotowali a podczas całej rywalizacji najważniejsza dla wszystkich była zasada fair play.
         Dziękujemy uczestnikom Mistrzostw za aktywny udział jak i kibicom którzy dopingowali swoje drużyny. Jak w zeszłym roku swoje drużyny wspierały również wychowawczynie pani Anna Siwek, Małgorzata Zawierucha, Barbara Sobczak, Anna Kwaśnica oraz pani Marta Kamraczewska.

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA GIMNAZJUM W GARDNIE W PIŁKĘ RĘCZNĄ

Dnia 01.12.2016 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w mini piłce ręcznej. Do zmagań przystąpiły klasy 5a, 5b oraz klasa 6a. Klasy miały za zadanie zgłosić do Mistrzostw swoją 10 -osobową  reprezentację w której mogły wziąć udział zarówno dziewczęta jak i chłopcy następnie przygotować stroje w których wystąpią oraz najważniejsze wspólnie opracować taktykę na mecze. Uczestnicy Mistrzostw stanęli na wysokości zadania wszyscy świetnie się przygotowali, a podczas całej rywalizacji najważniejsza dla wszystkich była zasada fair play.

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA SP W GARDNIE W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ

Dnia 10.11.2016 ruszyły w naszej szkole Mistrzostwa Międzyklasowe Gimnazjum. Pierwszą rozegraną przez gimnazjum grą była gra zespołowa Unihoc. Do zmagań przystąpiły klasy 1ag, 1bg, 2ag, 3ag i 3bg. Klasy miały za zadanie zgłosić do Mistrzostw swoją 8 -osobową  reprezentację w której mogły wziąć udział zarówno dziewczęta jak i chłopcy następnie przygotować stroje w których wystąpią oraz najważniejsze wspólnie opracować taktykę na mecze. Uczestnicy Mistrzostw stanęli na wysokości zadania wszyscy świetnie się przygotowali do rywalizacji.
Dziękujemy uczestnikom Mistrzostw za aktywny udział jak i kibicom którzy dopingowali swoje drużyny. Po zakończonej rywalizacji drużyny nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami a zwycięski zespół otrzymał Puchar Przechodni Dyrektora dla najlepszej klasy gimnazjum.
Wyniki Mistrzostw w Unihoca:

I miejsce klasa 3bg w składzie: Kotowski Miłosz, Szymczak Kacper, Kazimierak Adrian, Świątek Łucjan, Raczkiewicz Miłosz, Kowalik Klaudia, Galus Jakub, Niziołek Mateusz

II miejsce klasa 1bg w składzie: Chmielowski Albert, Jabłoński Michał, Dudek Adrian, Golec Mateusz, Borowiak Dawid

III miejsce klasa 3ag w składzie: Śledziński Jakub, Powietrzyński Tomasz, Wydrzyński Kacper, Zioło Kamil, Łukaszewicz Damian, Nowak Marcin.

IV miejsce klasa 2ag w składzie: Łój Dorian, Merski Adrian, Romuk Tomasz, Kątnik Jakub, Szymocha Kacper, Ruszczycki Hubert, Domański Dominik.

V miejsce klasa 1ag w składzie: Sowa Kaja, Kotowski Filip, Ziółkowski Wojtek, Kałdowska Dagmara, Kłos Bartek.

GRATULUJEMY!!!!!
                                                                  Organizatorzy: nauczyciele wf

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com