1 czerwca na Stadionie Miejskim w Gryfinie odbyły się gminne eliminacje do finału Mini Mundialu 2019

Gryfino, 6.04.2019

W sobotę przy pięknej , słonecznej pogodzie odbyły się w Gryfinie Masowe Biegi Przełajowe.

Kolejny sukces chłopców naszej szkoły. 1 marca 2019 roku w Powiatowych Igrzyskach MłodzieżySzkolnej nasi uczniowie wywalczyli brązowy medal w Piłkę Ręczną. Kapitan naszej drużyny odebrał gratulacje i puchar z rąk dyrektora MOS Jana Podleśnego.

Kołbacz 20.01.2019

Sukcesem zakończyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców, które odbyły się w Kołbaczu. Nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce i uzyskali awans do finału powiatowego, a nasze dziewczęta wywalczyły drugie miejsce.

Gryfino 08.11.2018

Po raz pierwszy nasza szkoła wzięła udział w turnieju piłkarskim o Puchar Tymbarku. Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej. Pierwszy etap, czyli finał powiatowy odbył się w Gryfinie.