6 października na Stadionie Miejskim w Gryfinie odbyły się 85. Gryfińskie Masowe Biegi Przełajowe zorganizowane przez Urząd Miasta i Gminy Gryfino, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gryfinie oraz Międzyszkolny Klub Sportowy "HERMES" Gryfino.

Uczestnicy biegów otrzymali nagrody. Pierwszych trzech na mecie - duże medale. Pierwszych sześciu na mecie - drobne upominki, Pierwszych dziesięciu - dyplomy i pamiątkowe koszulki. Wszyscy uczestnicy - pamiątkowe medale.

Naszą szkołę reprezentowało 33 uczniów. Poniżej przedstawiamy relację foto.

Dnia 06.02.2017 odbyły się  w naszej szkole Mistrzostwa Międzyklasowe Gimnazjum w Piłkę Siatkową. Do zmagań przystąpiły klasy 1ag, 1bg, 2bg, 3ag i 3bg. Klasy miały za zadanie zgłosić do Mistrzostw 10 -osobową  reprezentację w której mogły wziąć udział zarówno dziewczęta jak i chłopcy następnie przygotować stroje w których wystąpią . Podczas gry na boisku znajdowały się drużyny 6 osobowe które stosowały zasady i przepisy gry piłki siatkowej. 

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA MIĘDZYKLASOWE GIMNAZJUM - PIŁKA SIATKOWA

Dnia 02.02.2017 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Mini Piłce Siatkowej. Do zmagań przystąpiły klasy 5a, 5b oraz klasa 6a. Dziękujemy uczestnikom Mistrzostw za aktywny udział jak i kibicom którzy dopingowali swoje drużyny. Po zakończonej rywalizacji drużyny nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami, a zwycięski zespół otrzymał Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły.

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ - MINI PIłKA SIATKOWA

Dnia 08.12.2016 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gimnazjum w piłce ręcznej. Do zmagań przystąpiły klasy 1ag, 1bg, 2ag, 2bg, 3ag, 3bg Klasy miały za zadanie zgłosić do Mistrzostw swoją 10 -osobową  reprezentację w której mogły wziąć udział zarówno dziewczęta jak i chłopcy, następnie przygotować stroje w których wystąpią oraz najważniejsze wspólnie opracować taktykę na mecze. Uczestnicy Mistrzostw stanęli na wysokości zadania wszyscy świetnie się przygotowali a podczas całej rywalizacji najważniejsza dla wszystkich była zasada fair play.
         Dziękujemy uczestnikom Mistrzostw za aktywny udział jak i kibicom którzy dopingowali swoje drużyny. Jak w zeszłym roku swoje drużyny wspierały również wychowawczynie pani Anna Siwek, Małgorzata Zawierucha, Barbara Sobczak, Anna Kwaśnica oraz pani Marta Kamraczewska.

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA GIMNAZJUM W GARDNIE W PIŁKĘ RĘCZNĄ

Dnia 01.12.2016 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w mini piłce ręcznej. Do zmagań przystąpiły klasy 5a, 5b oraz klasa 6a. Klasy miały za zadanie zgłosić do Mistrzostw swoją 10 -osobową  reprezentację w której mogły wziąć udział zarówno dziewczęta jak i chłopcy następnie przygotować stroje w których wystąpią oraz najważniejsze wspólnie opracować taktykę na mecze. Uczestnicy Mistrzostw stanęli na wysokości zadania wszyscy świetnie się przygotowali, a podczas całej rywalizacji najważniejsza dla wszystkich była zasada fair play.

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA SP W GARDNIE W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com