W ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny, Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III do udziału w konkursie plastycznym „Portret Pani Wiosny”. Zainteresowanie konkursem było ogromne. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i twórczym podejściem do tematu. Zachwyciła nas ich pomysłowość i estetyka wykonania.

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny „Portret Pani Wiosny”.

Wreszcie zawitała do nas tak długo oczekiwana wiosna! To doskonały czas na wspólne i aktywne spędzanie czasu i okazja do uwieczniania zaobserwowanych zmian, zachodzących w budzącej się do życia przyrodzie.

Z tej właśnie okazji Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów klas 4-8 do udziału w konkursie fotograficznym pt: „Zwiastuny wiosny w obiektywie”.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie zdjęcia pierwszych oznak wiosny i przesłanie go opiekunom Samorządu Uczniowskiego.

Zuzanna Miedzak

 

Czytaj więcej: Konkurs „Zwiastuny wiosny w obiektywie”

To nasi najmłodsi zwycięzcy konkursu plastycznego w grupie przedszkolaków.

zyczenia

 

 

 

W dniu dzisiejszym do schroniska w Gryfinie odwieźliśmy karmę dla zwierzaków, zebraną przez uczniów naszej szkoły.

Zachęcamy teraz uczniów klas I-III, którzy uczestniczą w zajęciach stacjonarnych w szkole, do włączenia się w zbiórkę karmy, dla „Gryfińskiego kojca”.

20201013 082924

C.d. Dzień Edukacji Narodowej

W ramach konkursu Super Klasa we wrześniu zadaniem każdej klasy było wykonanie pracy plastycznej, przestrzennej z wykorzystaniem odpadów (obrazy, zabawki, ozdoby, praktyczne przedmioty).Trzeba przyznać, że uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com