Członkowie Samorządu Uczniowskiego chcąc uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości wykonali folder, flagi i napis upamiętniający to niezwykle ważne wydarzenie.

 

28 października 2019 r. Samorząd Uczniowski ponownie zaprosił uczniów, rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły na niezwykły występ artystyczny poświęcony pamięci Tych, których już nie ma pośród nas pt.: „Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”. 

Czytaj więcej: Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą

28 października w ramach wprowadzonych przez Samorząd Uczniowski „Kolorowych Dni” - aby poczuć w pełni jesienną aurę, obchodziliśmy dzień na pomarańczowo.

Kolor pomarańczowy królował więc tego dnia na szkolnych korytarzach i w salach lekcyjnych.

W ramach konkursu Super Klasa w październiku zadaniem każdej klasy było wykonanie jesiennej dekoracji z dyni. Trzeba przyznać, że uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością. Bardzo dziękujemy za udział w kolejnym zadaniu konkursowym.

11 października w ramach odbywających się w naszej szkole cyklicznych wieczorków poetyckich członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali niezwykłe przedstawienie dla swoich babć i dziadków z okazji Dnia Seniora.

Czytaj więcej: Dzień Seniora

30.09. 2019 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Był to dzień pełen wrażeń, chłopcy poznali wyniki konkursu na „Super Chłopaka”.

Czytaj więcej: Dzień Chłopaka

26.09.2019 r. odbyła się w naszej szkole dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka dla uczniów z klas IV-VIII. Podczas dyskoteki zabawę uczestników uatrakcyjniano licznymi konkursami i zabawami.

Czytaj więcej: Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com