Członkowie Samorządu Uczniowskiego chcąc uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości wykonali folder, flagi i napis upamiętniający to niezwykle ważne wydarzenie.

 

Dnia 12 czerwca 2019 r. odbyły się wybory. Uczniowie od klasy III SP do klasy III Gim. wybierali swoich kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Fotorelacja

Dnia 11 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbyła się pierwsza Debata Wyborcza do Samorządu Uczniowskiego prowadzoną przez uczniów klasy VII.

Czytaj więcej: Debata wyborcza

W dniach 01.04 – 05.04. 2019 r. jak co roku, w naszej szkole odbył się Tydzień Zdrowego Odżywiania. W ramach tego wydarzenia odbyły się kiermasze zdrowej żywności, przedstawienie pt „ Dbajmy o zdrowie” oraz konkursy:

*Konkurs plastyczny dla klas 0-III „Zdrowie na talerzu”

Czytaj więcej: Tydzień Zdrowego Odżywiania

W maju i w czerwcu uczniowie klas 8 pod opieką pani Ewy Mular zaprezentowali swoim młodszym kolegom, jak należy udzielać pierwszej pomocy poszkodowanym.

Czytaj więcej: Pierwsza pomoc

„Książka rozbudza wyobraźnię, poszerza wiedzę i daje ogrom satysfakcji…”. W ramach konkursu „SUPER KLASA” w marcu uczniowie Szkoły Podstawowej w Gardnie wykonali plakaty przedstawiające korzyści wynikające z czytania książek. Poniższa galeria przedstawia efekty pracy naszych uczniów.

29.03.2019 r. zakończyło się kolejne zadanie w ramach konkursu „SUPER KLASA”. Tym razem członkowie Samorządu Uczniowskiego oceniali wiosenny wystrój klas. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com