Członkowie Samorządu Uczniowskiego chcąc uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości wykonali folder, flagi i napis upamiętniający to niezwykle ważne wydarzenie.

 

19 grudnia zakończyło się kolejne zadanie w ramach konkursu „Super Klasa”.

Czytaj więcej: Świąteczny wystrój klas

16 i 17 grudnia odbył się po raz kolejny w naszej szkole świąteczny kiermasz, podczas którego można było nabyć przeróżne smakołyki: ciasta, pierniczki, babeczki, gorące kakao, herbatkę z sokiem czy barszczyk.

Czytaj więcej: Kiermasz świąteczny

paczkaMikołajki są dniem dawania prezentów. Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu i uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przekazali SZLACHETNĄ PACZKĘ do SP nr 1 w Gryfinie. Dziękujemy wszystkim za przekazane prezenty. serce

A. Nowak

6 grudnia w dniu św. Mikołaja wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatuoraz uczniowie z Samorządu Uczniowskiego w nagrodę za aktywną pracę na rzecz naszej szkoły i środowiska lokalnego pojechali do Kina Helios na film "Kraina lodu"😃⛄❄ W kinie spotkaliśmy Mikołaja, który rozdawał słodkie upominki.

A. Nowak

6 grudnia 2019 r. Samorząd Uczniowski i Wolontariusze przekazali zebraną karmę do sklepu Kakadu w Szczecinie.

Czytaj więcej: Dbamy o zwierzęta w schronisku …

Z okazji zbliżających się Andrzejek 28 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka – bal maskowy dla uczniów klas IV - VIII. 

Czytaj więcej: Dyskoteka Andrzejkowa

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com