Członkowie Samorządu Uczniowskiego chcąc uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości wykonali folder, flagi i napis upamiętniający to niezwykle ważne wydarzenie.

 

W dniach 01.04 – 05.04. 2019 r. jak co roku, w naszej szkole odbył się Tydzień Zdrowego Odżywiania. W ramach tego wydarzenia odbyły się kiermasze zdrowej żywności, przedstawienie pt „ Dbajmy o zdrowie” oraz konkursy:

*Konkurs plastyczny dla klas 0-III „Zdrowie na talerzu”

Czytaj więcej: Tydzień Zdrowego Odżywiania

„Książka rozbudza wyobraźnię, poszerza wiedzę i daje ogrom satysfakcji…”. W ramach konkursu „SUPER KLASA” w marcu uczniowie Szkoły Podstawowej w Gardnie wykonali plakaty przedstawiające korzyści wynikające z czytania książek. Poniższa galeria przedstawia efekty pracy naszych uczniów.

29.03.2019 r. zakończyło się kolejne zadanie w ramach konkursu „SUPER KLASA”. Tym razem członkowie Samorządu Uczniowskiego oceniali wiosenny wystrój klas. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.

W ramach konkursu „Super klasa” w styczniu uczniowie naszej szkoły wykonali plakaty przedstawiające zasady zachowania podczas ferii zimowych. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i talentem plastycznym. Bardzo dziękujemy uczniom za udział w kolejnym zadaniu konkursowym. J

 

24.01.2019 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas IV –VIII i III gim. 

Czytaj więcej: Bal Karnawałowy 2019!!!

21 grudnia zakończyło się kolejne zadanie w ramach konkursu SUPER KLASA. Tym razem członkowie Samorządu oceniali świąteczny wystrój klas. Wszystkie klasy były wspaniale ozdobione. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com