W styczniu zakończyliśmy tegoroczną akcję Góra Grosza.

Czytaj więcej: Góra Grosza

W grudniu zakończyliśmy w naszej szkole świąteczną zbiórkę „Paczuszka dla maluszka” zorganizowaną przez Fundację Małych Stópek, polegającą na zbiórce artykułów higienicznych dla niemowląt. W tym roku zgromadzone daru trafiły do Domów Samotnej Matki i Domów Dziecka w całej Polsce. Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za okazane serce i wsparcie.

W ramach akcji Sprzątanie Świata nasza szkoła postanowiła wziąć udział w przedsięwzięciu organizowanym przez sklep Castorama „Kwiaty za elektrograty”.

Czytaj więcej: Kwiaty za elektrograty

  

Zbieramy plastikowe nakrętki po napojach, sokach , chemii gospodarczej (szamponach, płynach do kąpieli, pastach do zębów) itp.

Pieniążki za zebrane nakrętki pozwolą na dalsze leczenie i rehabilitację Klaudii.

obraz1Klaudia urodziła się 1 czerwca 2003 roku z wagą 680 gram, jako głęboki wcześniak. Od urodzenia Klaudia choruje na artrogrypozę wrodzoną. Od 3 miesiąca życia usprawniana jest wieloprofilowo. Efekty rehabilitacji są widoczne pod warunkiem stałej, konsekwentnej pracy z dzieckiem .Rehabilitacja Klaudii odbywa się 5 razy w tygodniu. Co pewien czas Klaudia wyjeżdża również na turnusy rehabilitacyjne, które w swojej ofercie mają kompleksową rehabilitację, jednakże ich koszt jest bardzo wysoki. Klaudia poczyniła już ogromne postępy i ma szanse osiągnąć jeszcze większą sprawność.

Przyłącz się do nas i TY!!!

Pamiętajmy, że pojedyncze akty dobroci wspólnie tworzą
wielkie dobro.

gora grosza

Zapraszamy do udziału w akcji „Góra Grosza”. Zbiórka monet trwa od 26.11.2018 do 02.01.2019 r.

Pieniądze należy przynosić wychowawcom. Zebrane pieniądze przekażemy na pomoc najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie.

Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance.

Pod koniec października S.U zorganizował coroczną „AKCJĘ ZNICZ”. Każda klasa mogła przyłączyć się do zbiórki zniczy na opuszczone groby. W tym roku został pobity rekord. Zebraliśmy aż 517 zniczy, które zostały rozstawione na opuszczonych grobach pobliskich cmentarzy(Wełtyń, Binowo, Żelisławiec, Gryfino). Dziękujemy wszystkim klasom za aktywny udział w akcji.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego

akcja franio

Trwa akcja nakrętkomania dla chorego Franka. Nakrętki zbieramy do odwołania. Zapraszamy do udziału w akcji.

 

Samorząd Uczniowski

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com