W ramach akcji Sprzątanie Świata nasza szkoła postanowiła wziąć udział w przedsięwzięciu organizowanym przez sklep Castorama „Kwiaty za elektrograty”.

Czytaj więcej: Kwiaty za elektrograty

Zbieramy plastikowe nakrętki po napojach, sokach , chemii gospodarczej (szamponach, płynach do kąpieli, pastach do zębów) itp.

Pieniążki za zebrane nakrętki pozwolą na dalsze leczenie i rehabilitację Klaudii.

obraz1Klaudia urodziła się 1 czerwca 2003 roku z wagą 680 gram, jako głęboki wcześniak. Od urodzenia Klaudia choruje na artrogrypozę wrodzoną. Od 3 miesiąca życia usprawniana jest wieloprofilowo. Efekty rehabilitacji są widoczne pod warunkiem stałej, konsekwentnej pracy z dzieckiem .Rehabilitacja Klaudii odbywa się 5 razy w tygodniu. Co pewien czas Klaudia wyjeżdża również na turnusy rehabilitacyjne, które w swojej ofercie mają kompleksową rehabilitację, jednakże ich koszt jest bardzo wysoki. Klaudia poczyniła już ogromne postępy i ma szanse osiągnąć jeszcze większą sprawność.

Przyłącz się do nas i TY!!!

Pamiętajmy, że pojedyncze akty dobroci wspólnie tworzą
wielkie dobro.

gora grosza

Zapraszamy do udziału w akcji „Góra Grosza”. Zbiórka monet trwa od 26.11.2018 do 02.01.2019 r.

Pieniądze należy przynosić wychowawcom. Zebrane pieniądze przekażemy na pomoc najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie.

Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance.

Pod koniec października S.U zorganizował coroczną „AKCJĘ ZNICZ”. Każda klasa mogła przyłączyć się do zbiórki zniczy na opuszczone groby. W tym roku został pobity rekord. Zebraliśmy aż 517 zniczy, które zostały rozstawione na opuszczonych grobach pobliskich cmentarzy(Wełtyń, Binowo, Żelisławiec, Gryfino). Dziękujemy wszystkim klasom za aktywny udział w akcji.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego

akcja franio

Trwa akcja nakrętkomania dla chorego Franka. Nakrętki zbieramy do odwołania. Zapraszamy do udziału w akcji.

Zespół Szkól w Gardnie po raz kolejny bierze udział w akcji Góra Grosza.

Akcja trwa od 28. 11 – 09.12. 2016 r.

gora grosza

Cel Góry Grosza

Naszym zdaniem, najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. 70 tysięcy dzieci przebywających w opiece zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Jeden grosz to tak niewiele, ale potężna góra grosza może przyczynić się do poprawy losu dzieci.

Warto pomagać!