Członkowie Samorządu Uczniowskiego chcąc uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości wykonali folder, flagi i napis upamiętniający to niezwykle ważne wydarzenie.

W dniach 01.04 – 05.04. 2019 r. jak co roku, w naszej szkole odbył się Tydzień Zdrowego Odżywiania. W ramach tego wydarzenia odbyły się kiermasze zdrowej żywności, przedstawienie pt „ Dbajmy o zdrowie” oraz konkursy:

*Konkurs plastyczny dla klas 0-III „Zdrowie na talerzu”

Czytaj więcej: Tydzień Zdrowego Odżywiania

03.12.2018 r. uczniowie klas piątych oraz klasy 7a przekazali zebraną przez uczniów naszej szkoły karmę oraz rzeczy (koce, materace, miski itp.), dzięki którym zwierzaki z „Gryfińskiego Kojca” łatwiej przetrwają zimowe miesiące. Bardzo dziękujemy wszystkim za okazane serce i pomoc bezdomnym, porzuconym zwierzętom.

„Książka rozbudza wyobraźnię, poszerza wiedzę i daje ogrom satysfakcji…”. W ramach konkursu „SUPER KLASA” w marcu uczniowie Szkoły Podstawowej w Gardnie wykonali plakaty przedstawiające korzyści wynikające z czytania książek. Poniższa galeria przedstawia efekty pracy naszych uczniów.

Zbieramy plastikowe nakrętki po napojach, sokach , chemii gospodarczej (szamponach, płynach do kąpieli, pastach do zębów) itp.

Pieniążki za zebrane nakrętki pozwolą na dalsze leczenie i rehabilitację Klaudii.

obraz1Klaudia urodziła się 1 czerwca 2003 roku z wagą 680 gram, jako głęboki wcześniak. Od urodzenia Klaudia choruje na artrogrypozę wrodzoną. Od 3 miesiąca życia usprawniana jest wieloprofilowo. Efekty rehabilitacji są widoczne pod warunkiem stałej, konsekwentnej pracy z dzieckiem .Rehabilitacja Klaudii odbywa się 5 razy w tygodniu. Co pewien czas Klaudia wyjeżdża również na turnusy rehabilitacyjne, które w swojej ofercie mają kompleksową rehabilitację, jednakże ich koszt jest bardzo wysoki. Klaudia poczyniła już ogromne postępy i ma szanse osiągnąć jeszcze większą sprawność.

Przyłącz się do nas i TY!!!

Pamiętajmy, że pojedyncze akty dobroci wspólnie tworzą
wielkie dobro.

29.03.2019 r. zakończyło się kolejne zadanie w ramach konkursu „SUPER KLASA”. Tym razem członkowie Samorządu Uczniowskiego oceniali wiosenny wystrój klas. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.

gora grosza

Zapraszamy do udziału w akcji „Góra Grosza”. Zbiórka monet trwa od 26.11.2018 do 02.01.2019 r.

Pieniądze należy przynosić wychowawcom. Zebrane pieniądze przekażemy na pomoc najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie.

Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance.

Przewodniczący SU 2018 / 2019

ucz. Jakub Kubiak