Członkowie Samorządu Uczniowskiego chcąc uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości wykonali folder, flagi i napis upamiętniający to niezwykle ważne wydarzenie.

obrazobraz1  obraz

Zbieramy plastikowe nakrętki po napojach, sokach , chemii gospodarczej (szamponach, płynach do kąpieli, pastach do zębów) itp.

Pieniążki za zebrane nakrętki pozwolą na dalsze leczenie i rehabilitację Klaudii.

Klaudia urodziła się 1 czerwca 2003 roku z wagą 680 gram, jako głęboki wcześniak. Od urodzenia Klaudia choruje na artrogrypozę wrodzoną. Od 3 miesiąca życia usprawniana jest wieloprofilowo. Efekty rehabilitacji są widoczne pod warunkiem stałej, konsekwentnej pracy z dzieckiem .Rehabilitacja Klaudii odbywa się 5 razy w tygodniu. Co pewien czas Klaudia wyjeżdża również na turnusy rehabilitacyjne, które w swojej ofercie mają kompleksową rehabilitację, jednakże ich koszt jest bardzo wysoki. Klaudia poczyniła już ogromne postępy i ma szanse osiągnąć jeszcze większą sprawność.

Przyłącz się do nas i TY!!!

Pamiętajmy, że pojedyncze akty dobroci wspólnie tworzą
wielkie dobro.

21 grudnia zakończyło się kolejne zadanie w ramach konkursu SUPER KLASA. Tym razem członkowie Samorządu oceniali świąteczny wystrój klas. Wszystkie klasy były wspaniale ozdobione. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.

03.12.2018 r. uczniowie klas piątych oraz klasy 7a przekazali zebraną przez uczniów naszej szkoły karmę oraz rzeczy (koce, materace, miski itp.), dzięki którym zwierzaki z „Gryfińskiego Kojca” łatwiej przetrwają zimowe miesiące. Bardzo dziękujemy wszystkim za okazane serce i pomoc bezdomnym, porzuconym zwierzętom.

gora grosza

Zapraszamy do udziału w akcji „Góra Grosza”. Zbiórka monet trwa od 26.11.2018 do 02.01.2019 r.

Pieniądze należy przynosić wychowawcom. Zebrane pieniądze przekażemy na pomoc najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie.

Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance.

13 i 14 grudnia 2018 r. Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz świąteczny.

Czytaj więcej: Kiermasz świąteczny

Pod koniec października S.U zorganizował coroczną „AKCJĘ ZNICZ”. Każda klasa mogła przyłączyć się do zbiórki zniczy na opuszczone groby. W tym roku został pobity rekord. Zebraliśmy aż 517 zniczy, które zostały rozstawione na opuszczonych grobach pobliskich cmentarzy(Wełtyń, Binowo, Żelisławiec, Gryfino). Dziękujemy wszystkim klasom za aktywny udział w akcji.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego

Przewodniczący SU 2018 / 2019