Członkowie Samorządu Uczniowskiego chcąc uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości wykonali folder, flagi i napis upamiętniający to niezwykle ważne wydarzenie.

obrazobraz1  obraz

Zbieramy plastikowe nakrętki po napojach, sokach , chemii gospodarczej (szamponach, płynach do kąpieli, pastach do zębów) itp.

Pieniążki za zebrane nakrętki pozwolą na dalsze leczenie i rehabilitację Klaudii.

Klaudia urodziła się 1 czerwca 2003 roku z wagą 680 gram, jako głęboki wcześniak. Od urodzenia Klaudia choruje na artrogrypozę wrodzoną. Od 3 miesiąca życia usprawniana jest wieloprofilowo. Efekty rehabilitacji są widoczne pod warunkiem stałej, konsekwentnej pracy z dzieckiem .Rehabilitacja Klaudii odbywa się 5 razy w tygodniu. Co pewien czas Klaudia wyjeżdża również na turnusy rehabilitacyjne, które w swojej ofercie mają kompleksową rehabilitację, jednakże ich koszt jest bardzo wysoki. Klaudia poczyniła już ogromne postępy i ma szanse osiągnąć jeszcze większą sprawność.

Przyłącz się do nas i TY!!!

Pamiętajmy, że pojedyncze akty dobroci wspólnie tworzą
wielkie dobro.

W ramach konkursu „Super klasa” w styczniu uczniowie naszej szkoły wykonali plakaty przedstawiające zasady zachowania podczas ferii zimowych. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i talentem plastycznym. Bardzo dziękujemy uczniom za udział w kolejnym zadaniu konkursowym. J

03.12.2018 r. uczniowie klas piątych oraz klasy 7a przekazali zebraną przez uczniów naszej szkoły karmę oraz rzeczy (koce, materace, miski itp.), dzięki którym zwierzaki z „Gryfińskiego Kojca” łatwiej przetrwają zimowe miesiące. Bardzo dziękujemy wszystkim za okazane serce i pomoc bezdomnym, porzuconym zwierzętom.

gora grosza

Zapraszamy do udziału w akcji „Góra Grosza”. Zbiórka monet trwa od 26.11.2018 do 02.01.2019 r.

Pieniądze należy przynosić wychowawcom. Zebrane pieniądze przekażemy na pomoc najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie.

Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance.

24.01.2019 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas IV –VIII i III gim.

Czytaj więcej: Bal Karnawałowy 2019!!!

Pod koniec października S.U zorganizował coroczną „AKCJĘ ZNICZ”. Każda klasa mogła przyłączyć się do zbiórki zniczy na opuszczone groby. W tym roku został pobity rekord. Zebraliśmy aż 517 zniczy, które zostały rozstawione na opuszczonych grobach pobliskich cmentarzy(Wełtyń, Binowo, Żelisławiec, Gryfino). Dziękujemy wszystkim klasom za aktywny udział w akcji.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego

Przewodniczący SU 2018 / 2019