23.05.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się festyn rodzinny. W tym dniu wszystkie przedszkolaki przyszły do przedszkola ze swoimi rodzinami.

Na sam początek dzieci wraz z Paniami przygotowały dla rodziców bardzo wzruszającą część artystyczną i rozdały swoim mamom i tatom medale SUPER RODZICA. Następnie został rozstrzygnięty konkurs wielkanocny, w którym dzieci wzięły ze swoimi rodzicami aktywny udział. Stroików było naprawdę dużo, a wybór bardzo ciężki. Kolejną atrakcją były konkursy i zawody sportowe, podczas których wszyscy się dobrze bawili. W czasie festynu można było rzucać do celu, pomalować sobie buzię, zapleść kolorowe warkoczyki oraz zjeść pyszne słodkości. Wszystkim uczestnikom imprezy dziękujemy za poświęcony czas, pozytywną energię i mnóstwo uśmiechu.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com