Od października do końca maja w naszym przedszkolu będziemy realizować Międzynarodowy Projekt Czytelniczy „Magiczna moc bajek”, czyli bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni.

Organizatorem projektu jest Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle. Głównym celem projektu jest promowanie wśród dzieci czytania bajek i baśni jako sposobu na ich rozwój, kształcenie, zdobywanie wiedzy i wychowanie szczęśliwego człowieka oraz kształtowanie postaw społecznych u dzieci w wieku przedszkolnym wobec osób z niepełnosprawnością. W realizację projektu aktywnie włączają się rodzice, którzy z chęcią czytają naszym przedszkolakom bajki. W październiku zrealizowaliśmy Moduł 1 „Szanuję drugiego człowieka”, a w nim poszczególne zadania „Kryształowy pantofelek” – praca plastyczna, oraz „W naszej sali w czterech kątach każdy sam po sobie sprząta” – generalne sprzątanie sali przedszkolnej przez przedszkolaków. Wykonywanie tych zadań dało nam wiele radości.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com