I miejsce w województwie zachodniopomorskim w konkursie Naukowa Szkoła Ignacego w programie „Być jak Ignacy – Rozpalamy Promień Wiedzy”, w którym uczestniczyło 640 szkół.

Uczniowie z klasy 4a i 7a (21 osób) na Naukowym Kole matematyczno – przyrodniczym na 16 spotkaniach prowadzonym przez p. Annę Kramek – Szubert i p. Jowitę Niewiarowską poznali czterech Polskich naukowców: Mikołaja Kopernika – Układ Słoneczny, Marii Skłodowskiej – Curie – układ Mendelejewa, budowa atomu, budowa cząsteczki, Kazimierz Prószyński – kinematografia ora Stefan Drzewiecki – wynalazki. Uczniowie wykonali wspólną pracę „STAR WORLDS" czyli księga planet i gwiazdozbiorów, która wygrała  spośród 90 nadesłanych prac konkursowych. 19 czerwca 2018 r. Odbyła się Gala Laureatów Naukowej Szkoły Ignacego w PGNiG w Warszawie, w którym uczestniczyło 12 reprezentantów naszej Szkoły. Gościem specjalnym była pani Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska.

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com