REGULAMIN REKRUTACJI I IUCZESTNICTWA W PROJEKCIE

„Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Niemiecki i Polski jako język obcy”

 

Załączniki:
Download this file (REGULAMIN REKRUTACJI.pdf)regulamin rekrutacji[projekt - język niemiecki]

14 czerwca 2019 r. uczniowie pojechali na festiwal podsumowujący spotkania „ZOSTAŃ MŁODYM ODKRYWCĄ ŚWIATA” na Wydziale Matematyczno-Fizycznym Uniwersytetu Szczecińskiego.

Czytaj więcej: Festiwal podsumowujący projekt

W ramach projektu „Zabawa z matematyką od 10 czerwca do 14 czerwca 2019 r. odbył się Tygodniowy Maraton Matematyczny. Uczniowie klas IV, V i VIII uczestniczyli w nietypowych lekcjach matematyki.

Czytaj więcej: Tygodniowy Maraton Matematyczny

W czerwcu klasy IV i V uczestniczyły w warsztatach origami, w ramach projektu „Zabawa z matematyką": Nauczyli się muru chińskiego oraz tworzenia sześcianu. Niektórym uczniom tak się spodobało, że próbowali stworzyć dwunastościan foremny.

29 maja 2019 r. nasi uczniowie po raz drugi mieli okazję uczestniczyć w zajęciach na Uniwersytecie Szczecińskim na wydziale matematyczno – fizycznym. Uczniowie z zaciekawieniem odkrywali tajniki chemii i fizyki obserwując i wykonując ciekawe doświadczenia.

Dnia 17 maja 2019 kolejna klasa czyli 5 A próbowała swoich sił w grze terenowej z użyciem smartfonów. Pogoda nam nie pomagała, ale utrzymała się z intensywnym deszczem. Oto fotorelacja:

 

16 maja 2019 r. uczniowie klasy 2a wraz wychowawczynią panią Mirosławą Dawidowicz – Górą założyli inspekt warzywny na terenie  szkoły.

Czytaj więcej: Inspekt warzywny

Zrealizowaliśmy ostatni 6 moduł – Misiowe aktywności sportowe w ramach projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Uczniowie wzięli udział w biegu „Sprintem do maratonu”. 

Załączniki:
Download this file (document (1).pdf)Certyfikat[sprintem do maratonu]

Czytaj więcej: Zakończony projekt „Mały miś w świecie wielkiej literatury”

W ramach projektu „Zabawa z matematyką” z dotacji mFundacji mBanku, w dniach 29 i 30 kwietnia br. zostały zorganizowane warsztaty origami.

Czytaj więcej: Warsztaty origami w klasach 1-3

Uczniowie klasy 2a to mali ogrodnicy. 30 kwietnia 2019 r. dzieci sadziły kwiaty wokół szkoły.

Czytaj więcej: Mali ogrodnicy

W dniu 29 kwietnia br. w ramach projektu „Zabawa z matematyką” z dotacji Fundacji mBanku, uczniowie klasy 8 brali udział w grze terenowej z użyciem smartfonów.

Czytaj więcej: Gra terenowa ze smartfonem

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com