W ramach projektu „Zabawa z matematyką” z dotacji mFundacji mBanku, w dniach 29 i 30 kwietnia br. zostały zorganizowane warsztaty origami.

Czytaj więcej: Warsztaty origami w klasach 1-3

W dniu 29 kwietnia br. w ramach projektu „Zabawa z matematyką” z dotacji Fundacji mBanku, uczniowie klasy 8 brali udział w grze terenowej z użyciem smartfonów.

Czytaj więcej: Gra terenowa ze smartfonem

3 kwietnia 2019 roku klasa 2a SP w Gardnie uczestniczyła w zajęciach z Panią Anną Kwaśnicą. Na zajęciach wszyscy bardzo dobrze się bawili i poznawali techniki robienia ozdób z masy solnej.

Czytaj więcej: Chemiczne zabawy - masa solna

Dnia 27 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie odbyły się zajęcia warsztatowe dla uczniów trzecich klas gimnazjum z pracownikami Laboratorium Kryminalistycznego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Czytaj więcej: Laboratorium kryminalistyczne

Dnia 16 marca 2019 roku, w sobotę, starsza grupa projektowa „Zostań młodym odkrywcą świata” wzięła udział w zajęciach na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Matematyczno – Fizycznym prowadzonych przez pana mgr Janusza Mielnika.

Czytaj więcej: Zajęcia na Uniwersytecie Szczecińskim

W tygodniu matematycznym 10 – 14 marca 2019 zostały przeprowadzone zajęcia dla dzieci przybliżające liczbę PI.

Czytaj więcej: Liczba PI dla uczniów z klas 1-3

13 marca 2019 r. na zajęcia z uczniami klas I-III przyjechała do naszej placówki pani Urszula Czapiewska, która jest specjalistą w zakresie edukacji leśnej.

Czytaj więcej: Zajęcia ze specjalistą ds. edukacji leśnej

13 marca uczniowie klasy 1 a przy pomocy nauczycielki chemii i fizyki pani mgr inż. Anny Kwaśnicy wykonali papier czerpany.

Czytaj więcej: Papier czerpany

W ramach projektu „Zabawa z matematyką” 12 marca 2019 od 15.30 do 20.00 odbyły się warsztaty kulinarne dla chętnych uczniów przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Twórczy Rodzice przy Szkole w Gardnie”.

Czytaj więcej: Warsztaty kulinarne

Wyprzedzając wszystkich o kilka dni 08 marca 2019 r. uczniowie klasy 3a Szkoły Podstawowej w Gardnie świętowali uroczystość pod hasłem „Liczba Pi". Zajęcia przeprowadziła p.Jowita Niewiarowska.

Czytaj więcej: Obchody Święta Liczby Pi

4 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Gardnie odbył się Matematyczny tor przeszkód’’ dla klas I-III, który zorganizowała Mirosława Dawidowicz-Góra. Jako pierwsi do zadań przystąpili uczniowie klas pierwszych.

Czytaj więcej: Matematyczny tor przeszkód

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com