Nasze przedszkole od września do końca stycznia bierze udział w IV edycji programu edukacyjnego UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ. Autorem programu jest Anna Świć.

Czytaj więcej: Uczymy dzieci programować

W ramach „Programu systemowych rozwiązań na rzecz przedmiotów przyrodniczo - matematycznych” pani Ania Kwaśnica przeprowadziła zajęcia w klasie 2 b.

Czytaj więcej: Lekcja chemii w klasie 2 b

Dnia 22.10.2019 roku odbyły się w naszej szkole zajęcia w ramach projektu Ministerstwa Energii „Lekcja o energii jądrowej w szkołach”. Zajęcia prowadziła pani Natalia Targosz – Ślęczka z Uniwersytetu Szczecińskiego.

Czytaj więcej: Lekcja o energii jądrowej

W dniach od 7 października do 18 października 2019 roku nasza szkoła uczestniczyła po raz trzeci w projekcie CodeWeek. Code Week to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. 

Czytaj więcej: CodeWeek

Już działamy :)

Terminy zajęć:

klasy 1-3 

wtorek - 6 lekcja (12:40 - 13:25)

czwartek - 6 lekcja (12:40 - 13:25)

Czytaj więcej: Projekt z języka niemieckiego

Od października do końca maja w naszym przedszkolu będziemy realizować Międzynarodowy Projekt Czytelniczy „Magiczna moc bajek”, czyli bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni.

Czytaj więcej: Magiczna moc bajek

logo

 

„Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym
i wczesnoszkolnym. Niemiecki i Polski jako język obcy.”

REGULAMIN REKRUTACJI I IUCZESTNICTWA W PROJEKCIE

„Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Niemiecki i Polski jako język obcy”

 

Załączniki:
Download this file (REGULAMIN REKRUTACJI.pdf)regulamin rekrutacji[projekt - język niemiecki]

Dnia 18 czerwca 2019 podczas Szkolnej Gali Laureatów zostały rozdane nagrody za konkursy: Konkurs plastyczny - Portret Jana Pawła II dla klas I – III, Konkurs wiedzy o życiu Jana Pawła II, Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej przeprowadzone w ramach projektu „WALKA, WOLNOŚĆ, SOLIDARNOŚĆ”. Nagrody sponsorowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

14 czerwca 2019 r. uczniowie pojechali na festiwal podsumowujący spotkania „ZOSTAŃ MŁODYM ODKRYWCĄ ŚWIATA” na Wydziale Matematyczno-Fizycznym Uniwersytetu Szczecińskiego.

Czytaj więcej: Festiwal podsumowujący projekt

W ramach projektu „Zabawa z matematyką od 10 czerwca do 14 czerwca 2019 r. odbył się Tygodniowy Maraton Matematyczny. Uczniowie klas IV, V i VIII uczestniczyli w nietypowych lekcjach matematyki.

Czytaj więcej: Tygodniowy Maraton Matematyczny

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com