21 marca przywitaliśmy wiosnę!!! Z tej okazji uczniowie z  LOP i SU  zaprezentowali pokaz mody ekologicznej. Po pokazie odbył się konkurs na najładniejszy wiosenny korowód klas. Klasy oceniane były przez jury, a zwyciężyły  klasy 5a wych. Ewa Mular oraz klasa IIag wych Małgorzata Zawierucha. Gratulujemy!!! 

Czytaj więcej: Powitanie wiosny

8 lutego 2017 r.  dla klas 4-6 i gimnazjum w godzinach popołudniowych odbył się "Bal karnawałowy". Odbyły się liczne zabawy i konkursy, a atrakcją wieczoru był wybór króla i królowej balu. 

Czytaj więcej: Bal karnawałowy

Szkolny Klub Wolontariusza i Samorząd Uczniowski  zorganizował zbiórkę dla zwierząt z gryfińskiego kojca. Zbieraliśmy jedzenie, koce, miski oraz wszelkiego rodzaju rzeczy potrzebne psiakom żyjących w tych   warunkach.  Po raz kolejny pokazaliście, że macie wielkie serca.  Za wszystkie dary dla psiaków bardzo dziękujemy! Zebrane rzeczy przeliczone zostały na punkty w konkursie Super Klasa.

Dziękujemy!!!

SKW i SU

 

 

06-07.12.2016 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gryfinie. Swoją kandydaturę zgłosiło 3 uczniów. W wyborach zwyciężyli: Sandra Grębowicz z kl. II b oraz Filip Kotowski z kl. I a. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com