Zespół Szkól w Gardnie po raz kolejny bierze udział w akcji Góra Grosza.

Akcja trwa od 28. 11 – 09.12. 2016 r.

gora grosza

Cel Góry Grosza

Naszym zdaniem, najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. 70 tysięcy dzieci przebywających w opiece zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Jeden grosz to tak niewiele, ale potężna góra grosza może przyczynić się do poprawy losu dzieci.

Warto pomagać!

Samorząd Uczniowski

akcja franio

Trwa akcja nakrętkomania dla chorego Franka. Nakrętki zbieramy do odwołania. Zapraszamy do udziału w akcji.

Samorząd Uczniowski

Pod koniec października S.U zorganizował coroczną „AKCJĘ ZNICZ”. Każda klasa mogła przyłączyć się do zbiórki zniczy na opuszczone groby. W tym roku został pobity rekord. Zebraliśmy aż 517 zniczy, które zostały rozstawione na opuszczonych grobach pobliskich cmentarzy(Wełtyń, Binowo, Żelisławiec, Gryfino). Dziękujemy wszystkim klasom za aktywny udział w akcji.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego