3 marca 2017 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje do X edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Biologiczne i historyczne osobliwości jeziora Miedwie”.

W tym roku naszą szkołę reprezentować będą : Julia Kupnicka, Szymon Młynarczak i Jakub Kubiak. Gratulujemy i życzymy powodzenia:)

15 grudnia 2016 roku odbył się szkolny konkurs geograficzny. Uczestniczyło w nim 19 gimnazjalistów. Najlepsze wyniki osiągnęli:

I miejsce – Adrian Kazimierak kl. 3 bg

II miejsce – Jakub Śledziński kl. 3 ag

III miejsce – Damian Łukaszewicz kl. 3 ag

Gratulujemy!!!

19 i 20 maja w naszej szkole odbył się szkolny konkurs przyrodniczy „100/100”.

Wzięło w nim udział 40 uczniów Zespołu Szkół w Gardnie.

Wyniki konkursu dla uczniów szkoły podstawowej przedstawiają się następująco:

Michał Zarzycki – klasa Va

Hanna Grynkiewicz – klasa VIb

Mikołaj Borsuk – klasa Va

Wyniki konkursu dla uczniów gimnazjum:

Hubert Skorupka – klasa IIIb gim.

Łukasz Zmitrowicz – klasa IIIb gim.

Klaudia Rutkowska – klasa Ia gim.

                                                                                                        Gratulujemy!!!

DSC 0369KONKURS WOJEWÓDZKI

10.03.2016r. w Zespole Szkół w Kołbaczu odbyła się IX edycja wojewódzkiego konkursu „Osobliwości biologiczne i historyczne jeziora Miedwie”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas I gimnazjum: Patrycja Kruk, Kamila Kostewicz oraz Gabrysia Drabik.

Uczennice zakwalifikowały się do finału zdobywając ostatecznie II miejsce w klasyfikacji zespołowej. Ponadto w konkursie fotograficznym „Jezioro Miedwie w obiektywie” uczennica klasy Ia gimnazjum – Klaudia Rutkowska zajęła III miejsce. Gratulujemy!!!

 

 

 

 

3 czerwca 2015 r. W Zespole Szkół w Baniach odbył się IV Powiatowy Konkurs Przyrodniczo-Łowiecki „Leśna przygoda”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3a gimnazjum: Karolina Staszak, Iga Siwek oraz Jarosław Zmitrowicz. Konkurs składał się z dwóch etapów. Najpierw uczniowie musieli indywidualnie rozwiazać test zawierajay 23 pytania, a w kolejnym etapie pracowali już w trzyosobowych zespołach. Po zaciętej rywalizacji reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce. Gratulujemy!!!

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com