W czerwcu odbył się w naszej szkole szkolny konkurs przyrodniczy 100/100. Konkurs podzielony był na 2 części. Pierwsza obejmowała pytania dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej, zaś druga była przeznaczona dla uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum.

Czytaj więcej: Szkolny konkurs przyrodniczy 100/100

W dniach 01.04 – 05.04. 2019 r. jak co roku, w naszej szkole odbył się Tydzień Zdrowego Odżywiania. W ramach tego wydarzenia odbyły się kiermasze zdrowej żywności, przedstawienie pt „Dbajmy o zdrowie” oraz konkursy.

Czytaj więcej: Tydzień Zdrowego Odżywiania

12.03.2019 r. w naszej szkole odbył się konkurs przyrodniczy przeznaczony dla uczniów klasy VII, VIII i III gimnazjum zorganizowany przez p. Ewę Mular i p. Annę Kwaśnicę.

Czytaj więcej: Szkolny konkurs przyrodniczy

12.04.2018 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs przyrodniczy dla uczniów klasy VII oraz II i III gimnazjum zorganizowany przez panią Ewę Mular i panią Annę Kwaśnicę.

Uczniowie musieli wykazać się wiedzą aż z 4 przedmiotów: biologii, chemii, fizyki i geografii. W konkursie wzięło udział 19 uczniów. Najlepsze wyniki osiągnęli:

I miejsce – Jakub Kubiak

II miejsce – Hanna Grynkiewicz

III miejsce – Szymon Młynarczak

Gratulujemy!!!

3 marca 2017 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje do X edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Biologiczne i historyczne osobliwości jeziora Miedwie”.

W tym roku naszą szkołę reprezentować będą : Julia Kupnicka, Szymon Młynarczak i Jakub Kubiak. Gratulujemy i życzymy powodzenia:)

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com