6 marca 2020 r. odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom etap gminny w I Liceum Ogólnokształcącym w Gryfinie.

Czytaj więcej: Turniej Wiedzy Pożarniczej

Rozwiązywanie łamigłówek uczy logicznego myślenia, rozwija kreatywność oraz wyobraźnię. Warto więc poświęcić im trochę czasu, choćby kosztem serialu w telewizji.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Łamigłówek

28.01.2020 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w etapie parkowym XIX edycji ogólnopolskiego konkursu pn „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.

Czytaj więcej: Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

W styczniu w ramach konkursu Super Klasa, uczniowie klas IV-VIII wykonywali kartki z życzeniami dla babci i dziadka.

Czytaj więcej: Kartka dla Babci i Dziadka

Z okazji Andrzejek w klasach 4a, 5a i 5b dnia 29 listopada 2019 na lekcji matematyki uczniowie wykonywali działania z kolejnością wykonywania działań w formie 12 stacji.

Czytaj więcej: Andrzejkowe zadania matematyczne

21 listopada 2019 r. odbyło się posumowanie XIII edycji gminnego konkursu „Walory przyrodnicze Gminy Gryfino” organizowanego przez Oddział LOP w Gryfinie.

Czytaj więcej: Walory przyrodnicze Gminy Gryfino

W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas II i III naszej szkoły. Konkurs ma charakter cykliczny, a jego celem jest upowszechnienie i popularyzacja wśród młodzieży szkolnej znajomości historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem polskich symboli narodowych.

Czytaj więcej: Wokół symboli narodowych

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com