symbole

 

W związku z panującą epidemią COVID-19  VI edycja konkursu  „Wokół symboli narodowych - z Baśką Murmańską w tle” w naszej szkole odbyła się 6 listopada 2020 r. Celem konkursu było upowszechnienie i popularyzacja wśród dzieci znajomości historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem polskich symboli narodowych. Uczniowie uczestniczyli w konkursie indywidualnie. Konkurs miał charakter testu. W teście znajdowały się pytania zamknięte z jedną poprawną odpowiedzią oraz pytania otwarte.. Czas na rozwiązanie testu wynosił 45 minut. W konkursie wzięli udział uczniowie klas trzecich (11 dzieci).

Czytaj więcej: VI edycja konkursu „Wokół symboli narodowych - z Baśką Murmańską w tle”

W dniu 28 stycznia 2021 r. pani dyrektor Agnieszka Sudakow wręczyła uczniom klas I-III nagrody za wykonanie prac plastycznych i literackich pt. „Bohaterowie Miasta w Czasie Pandemii Koronawirusa”, które zostały ufundowane przez OSP w Radziszewie we współpracy z UMiG w Gryfinie, która realizowała projekt Interreg VA pn. Transgraniczna ochrona mieszkańców – ograniczenie rozwoju pandemii Covid 19.

Prezentujemy nagrodzone prace.

Anita Nowak

Czytaj więcej: Bohaterowie Miasta w Czasie Pandemii

Konkurs dla klas 1-3

konkurs1 3

Konkurs dla klas 4-8

konkurs4 8

 Ignacy
 
Koło przyjaciół Ignacego i Blu na zajęciach rozwijających uzdolnienia pracując zdalnie ukończyło I etap czyli Energia. Na zakończenie tego tematu przygotowaliśmy prezentację z naszej pracy,  W grudniu rozpoczynamy II etap czyli Ekologia.
Przygotowała
p. Jowita Niewiarowska
 
 
 

Tradycją naszej szkoły jest uczestnictwo w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, w tym roku nietypowo.

 

 

Uczniowie klas IV - VIII od 29 września 2020 do 2 października 2020 na lekcjach informatyki pisali 10 minutową kartkówkę z 36 działaniami lukami z mnożenia i dzielenia ze indywidualizowaniem poziomów dla klas. A następnie również w dwóch etapach trudności test online na platformie Quizizz. Uczniom najbardziej podobała się rywalizacja na quizizz.

 

 

logo kangourouW związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeprowadzeniu konkursu zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl. Proszę uczniów biorących udział w konkursie o zapoznanie sie z instrukcją i terminami konkursu dla poszczególnych kategorii.

 

 

6 marca 2020 r. odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom etap gminny w I Liceum Ogólnokształcącym w Gryfinie.

Czytaj więcej: Turniej Wiedzy Pożarniczej

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com