Nagroda główna:

Aleksandra Kowalewska 4a

Alicja Kowalewska 5a

Aurela Kwaśnica 3a

Czytaj więcej: Wyniki konkursu „Matematyczno – świąteczne origami”

2 kwietnia w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie – przesłuchanie w ramach II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Do Hymnu!”, do której w tym roku przystąpiło 300 szkół z całej Polski, w tym 13 z naszego województwa.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Konkurs „Do Hymnu”

W dniach 01.04 – 05.04. 2019 r. jak co roku, w naszej szkole odbył się Tydzień Zdrowego Odżywiania. W ramach tego wydarzenia odbyły się kiermasze zdrowej żywności, przedstawienie pt „Dbajmy o zdrowie” oraz konkursy.

Czytaj więcej: Tydzień Zdrowego Odżywiania

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej Polak Europejczyk, czyli nie taka Unia straszna..., organizowanym przez Biuro Wiceprzewodniczącego Parlamentu Eurropejskiego profesora Bogusława Liberadzkiego.

Czytaj więcej: Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

Klasy I – III SP

  1. Czyż Julia 2a zapamiętała 40 cyfr po przecinku
  2. Bil Marcin 2a                     35 cyfr
  3. Jakubowska Anna 2a         27 cyfr

Czytaj więcej: Wyniki konkursu Liczba PI

14 marca odbył się w naszej szkole konkurs frazeologiczny pt. „Nie myśl o niebieskich migdałach! Pomyśl o związkach wyrazowych!” Wzięli w nim udział uczniowie klas piątych, szóstej, siódmych, ósmej i trzeciej gimnazjum. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 34 uczniów.

Załączniki:
Download this file (frazeologiczny.pdf)Konkurs frazeologiczny[ ]

Czytaj więcej: Konkurs frazeologiczny za nami

Dnia 14 marca 2019 r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Liczby PI. Klasa 5a i 8a przygotowały przedstawienie „Historia Liczby PI”.

Czytaj więcej: Świętowanie Dnia Liczby PI

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com