Konkurs dla klas 1-3

konkurs1 3

Konkurs dla klas 4-8

konkurs4 8

 Ignacy
 
Koło przyjaciół Ignacego i Blu na zajęciach rozwijających uzdolnienia pracując zdalnie ukończyło I etap czyli Energia. Na zakończenie tego tematu przygotowaliśmy prezentację z naszej pracy,  W grudniu rozpoczynamy II etap czyli Ekologia.
Przygotowała
p. Jowita Niewiarowska
 
 
 

Tradycją naszej szkoły jest uczestnictwo w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, w tym roku nietypowo.

 

 

Uczniowie klas IV - VIII od 29 września 2020 do 2 października 2020 na lekcjach informatyki pisali 10 minutową kartkówkę z 36 działaniami lukami z mnożenia i dzielenia ze indywidualizowaniem poziomów dla klas. A następnie również w dwóch etapach trudności test online na platformie Quizizz. Uczniom najbardziej podobała się rywalizacja na quizizz.

 

 

logo kangourouW związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeprowadzeniu konkursu zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl. Proszę uczniów biorących udział w konkursie o zapoznanie sie z instrukcją i terminami konkursu dla poszczególnych kategorii.

 

 

6 marca 2020 r. odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom etap gminny w I Liceum Ogólnokształcącym w Gryfinie.

Czytaj więcej: Turniej Wiedzy Pożarniczej

Konkurs Marszałka „Rodzina Razem” cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Do Urzędu Marszałkowskiego wpływa wiele bardzo ciekawych prac. Otrzymaliśmy od Państwa sygnały, że jeszcze wiele osób chciałoby pokazać, jak spędza czas razem z rodziną.
 
W związku z tym została podjęta decyzja o wydłużeniu terminu nadsyłania prac konkursowych do 15 maja br. (decyduje data stempla pocztowego).
 
96239036 122296552795864 2994129355396874240 n
Załączniki:
Download this file (Konkurs.pdf)Konkurs.pdf[ ]

image001

Celem konkursu jest promowanie wartości rodziny. Aby wziąć udział, należy stworzyć film lub pracę plastyczną dowolną techniką, ilustrujących wspólnie spędzany czas z rodziną, zgodnie z tytułem konkursu „Rodzina Razem”. Niech ogranicza nas jedynie wyobraźnia!

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny i filmowy

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com