17 stycznia w Szkole Podstawowej im.Bohaterów Westerplatte w Gardnie odbył się uroczysty apel podsumowujący pracę w pierwszym półroczu roku szkolnego 2018/2019.

Dyrektor szkoły Pani Agnieszka Sudakow wręczyła nagrody i dyplomy uczniom, którzy osiągnęli celujące i bardzo dobre wyniki w nauce, 100% frekwencję, oraz uczniom za udział i osiągnięcia w konkursach .

Najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie:
klasa Ia - Gabriela Żygadło, Dagmara Baczewska, Jagoda Mikłaszewska, Patrycja Oskroba, Wojciech Wronkowski;
klasa Ib - Alicja Dudek, Nadia Dul, Laura Ferens, EwaKowalska, Martyna Olech, Agata Piela, Robert Radziewicz, Oliwia Sienkiewicz, Oliwia Szachniewicz;
klasa IIa - Marcin Bil, Oliwier Gogól, Jakub Koper, Jakub Graczyk, Patryk Misztal, Anna Jakubowska, Kryspin Klimaszewski;
klasa IIIa - Natalia Okoń, Gabriel Drobny, Zuzanna Grynkiewicz, Zuzanna Robak, Hanna Czerkasiewicz, Katarzyna Szymocha, Aurelia Kwaśnica.

100% frekwencji osiągnęli:
Wojciech Wronkowski, Martyna Olech, Oliwia Sienkiewicz, Kryspin Klimaszewski, Julia Wydrzyńska, Marcin Bil, Zuzanna Grynkiewicz, Katarzyna Szymocha.

Ponadto nagrodzono uczniów za udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych:
KONKURS SZKOLNY „SERCE DLA MOJEJ OJCZYZNY”
Oliwia Szachniewicz, Oskar Kowalewski – I miejsce
Natalia Okoń, Dagmara Baczewska - II miejsce
Martyna Olech, Aurelia Kwaśnica - III miejsce
Wyróżnienia: Oliwier Puchała, Szymon Rutkowski, Alicja Dudek, Julia Wydrzyńska, Wojciech Wronkowski, Jakub Zalewski, Jagoda Mikłaszewska, Robert Radziewicz, Szymon Łokiński, Hanna Kuziemko, Hanna Czerkasiewicz, Zuzanna Grynkiewicz, Gabriela Żygadło, Oliwier Gogól, Julia Kłos, Kacper Maceluch, Yurii Lesniak, Martyna Krawczyk, Gabriel Drobny, Bartosz Świerkosz i Bartek Marciniak.

KONKURS OGÓLNOPOLSKI IPN -„WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH”
II miejsce:
- Gabriel Drobny z klasy 3a (35pkt.)
- Natalia Okoń z klasy 3a (31pkt.)
- Hanna Czerkasiewicz z klasy 3a (29pkt.)
- Zuzanna Grynkiewicz z klasy 3a (28pkt.)
- Zuzanna Robak z klasy 3a (25pkt.)
- Marcin Bil ,Jakub Graczyk z klasy 2a (23pkt.)
- Oliwier Gogól z klasy 2a (22pkt.)
- Patryk Misztal z klasy 2a (20pkt.)
- Gracjan Maceluch z klasy 2a (17pkt.

KONKURS SZKOLNY „ŻYCZENIA DLA OJCZYZNY”

- Natalia Okoń III a I
- Gracjan Maceluch II a I
- Martyna Olech I b II
- Jagoda Mikłaszewska I a II
- Julia Czyż II a III
- Dagmara Baczewska I a III
- Aurelia Kwaśnica III a wyróżnienie

Pani Dyrektor dokonała podsumowania pierwszego półrocza życząc zarówno uczniom jak i nauczycielom jeszcze lepszych wyników i sukcesów w drugim półroczu.

przyg. Beata Borsuk