20190117 104751Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych zorganizowano dla klas 1 – 3 w naszej szkole spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszami Straży Miejskiej i Policji.

Panie funkcjonariuszki przypomniały o różnych zagrożeniach czyhających w trakcie ferii zimowych. Szczególnie skupiły się na omówieniu z uczniami zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegały przed ślizganiem się na skutych lodem rzekach i stawach oraz ostrzegały przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic i rzek. Przeprowadzone spotkanie zakończono dyskusją z uczniami. Wszystkim wychowankom życzymy aby ferie zimowe upłynęły wesoło, zdrowo i bezpiecznie.

przyg.Beata Borsuk