Dnia 20 grudnia 2018r. odbyło się spotkanie z lekarzem weterynarii. W tym roku naszym gościem był p. Maciej Tyszka. Dzieci z klas 0-III dowiedziały  się na czym polega praca weterynarza i jak należy pielęgnować zwierzęta domowe.

Uczniowie bardzo aktywnie  uczestniczyli w spotkaniu opowiadali o pupilach, które mają w domu oraz zadawali  mnóstwo pytań. Pan Maciek przypomniał również  o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w kontaktach ze zwierzętami i o konieczności szczepień. Naszym uczniom spodobała się nietypowa lekcja. Teraz z pewnością już wiedzą jak dbać o swoich czworonożnych przyjaciół.Dzieci chcąc podziękować za wiele cennych informacji wręczyły Panu podziękowanie i własnoręcznie wykonaną bombkę choinkową. Spotkanie upłynęło w przyjaznej atmosferze i pokazało że z naszych choć jeszcze najmłodszych uczniów i przedszkolaków rosną ludzie odpowiedzialni, zaangażowani i ponad wszystko szanujący istoty żywe oraz ich potrzeby.

przyg. Beata Borsuk

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com