Dnia 28 stycznia 2021 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie pracy w I półroczu w klasach I-III. Pani dyrektor Agnieszka Sudakow zapoznała uczniów z  ich osiągnięciami. Miło było patrzeć na dumne twarze uczniów wyróżnionych za wzorowe zachowanie, wysokie wyniki w nauce oraz 100% frekwencję.

Niektórzy uczniowie odebrali nagrody za udział w konkursach: IPN-„WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH”, „PORT BRAMĄ NA ŚWIAT” ORAZ „BOHATEROWIE MIASTA W CZASIE PANDEMI –COVID-19”. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, w czasie wręczania dyplomów i nagród wszyscy przestrzegali procedur związanych z zasadami COVID-19.Poszczególne klasy każda oddzielnie wraz z wychowawcami przemieszczali się na galerię po odbiór nagród.

Pani dyrektor wszystkim wyróżnionym pogratulowała i szczególnie podziękowała uczniom iż mimo nauczania na odległość tak licznie wzięli udział w konkursach.

                                                                                                                 Przygotowała – Beata Borsuk

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com