W dniu 06. 02. 2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.  Sala gimnastyczna w zimowej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Bawili się uczniowie klas I-III, oraz oddział przedszkolny.

Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach.

Zabawy miały następujący przebieg:

  • karnawałowe disco do lubianych przez dzieci hitów
  • szaleństwa na oponach animacyjnych
  • kurtyna z tysięcy baniek
  • wygibasy pod dmuchanym limbo
  • holograficzne LED SHOW (bajki wyświetlane w powietrzu)
  • taniec z jedwabnymi, kolorowymi wachlarzami
  • turniej z LEDowym hula-hoop
  • pokaz manipulacji świetlnymi obiektami.

 Atrakcją były efekty specjalne: bańki mydlane, dym czy sztuczny śnieg. Humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom .Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

przyg. Beata Borsuk

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com