30 stycznia 2020 r. naszą szkołę odwiedził Janusz Chomontek siedemnastokrotny rekordzista Księgi rekordów Guinnessa w podbijaniu różnych rodzajów piłek.

Na początku spotkania gość opowiadał o swoim życiu, o spotkaniach ze znanymi ludźmi, np. Janem Pawłem II, Messim. Mówił też o swoich rekordach. Potem obejrzeliśmy pokaz żonglowania piłkami. Trzeba przyznać, że zaniemówiliśmy z wrażenia. Po tym emocjonującym pokazie Pan Chomontek wybrał spośród nas śmiałków, którzy pochwalili się swoimi żonglerskimi umiejętnościami. Następnie rozdawał autografy i zrobił sobie z nami pamiątkowe zdjęcie.

Wszystkim spotkanie bardzo się podobało. Może wśród nas jest ktoś, kto podobnie jak nasz gość, trafi w przyszłości do Księgi rekordów Guinnessa.

przyg. Beata Borsuk

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com