23 października 2019 r. w naszej szkole uczniowie klas V – VIII pod opieką p. A Drabik przygotowali przedstawienie patriotyczne o Bohaterach II Wojny Światowej czyli Bohaterów Westerplatte - Patronie Szkoły oraz powstańcach Powstania Warszawskiego.

Oprawę muzyczną przygotowała p. E. Smolnik a dekorację p, D. Chojnacka. Na uroczystości przybyli znamienici goście władze gminy Gryfino oraz prezes oddziału ZNP w Gryfinie. Popołudniu uroczystość została powtórzona dla rodziców.

W ramach podsumowania projektu „Walka, Wolność Solidarność” przygotowano wystawę z pamiątkami II wojny światowej o Patronie Szkoły przygotowaną przez p. M. Zawierucha. Wystawę zdjęć z działań wykonanych podczas projektu oraz rodzinnych pamiątek z okresu II Wojny Światowej przygotowała p, J. Niewiarowska.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com