4 października 2019 r. odbył się ŚDTM w ramach projektu „Zabawa z matematyką” dofinansowany przez mfundację. Uczniowie z każdej klasy IV - VIII pisali 5 minutową kartkówkę z tabliczki mnożenia i dzielenia, walcząc o tytuł Mistrza tabliczki mnożenia. Aby otrzymać Tytuł należało również uczestniczyć w zabawach na korytarzu szkolnym.

Na przerwach zostały ustawione stoliki na których uczniowie w formie gier byli odpytywani z tabliczki mnożenia: gra karciana w wojnę, karciane domino, gra w łapki, królowa skakanki oraz na długiej przerwie w sali 12 odbył się Turniej Czarnego Piotrusia.

Najlepszą klasą, najlepiej zna Tabliczkę Mnożenia została klasa 5a - 87% poprawnych działań. Drugie miejsce klasa 6c - 86% poprawnych odpowiedzi. Trzecie miejsce klasa 6a - 82% poprawnych odpowiedzi.

Tytuł Mistrza tabliczki mnożenia100% poprawnych odpowiedzi oraz udział w zadaniach stolikowych otrzymują:

Klasa 4a – Zuzanna Grynkiewicz i Maximilian Hryniszak

Klasa 5a – Emil Gutowski i Aleksandra Kowalewska

Klasa 5b – Jowita Żukowska

Klasa 6a – Karina Kłos, Alicja Kowalewska, Julia Skrzypczak

Klasa 6b – Kacper Romuk

Klasa 6c – Aleksandra Niziołek

Klasa 7a – Krystian Rudzki

Klasa 8b – Oskar Kamiński – Piwowarski i Malwina Siwek.

Gratuluję

Podziękowania dla uczennic z klasy 6a i 5a za zorganizowanie stolików.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com