2 września 2019 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Była to też okazja do przypomnienia wydarzeń z dnia 1 września 1939 r. kiedy to wybuchła II wojna światowa. Już 80 lat minęło od czasu, gdy padły słowa „A więc wojna”…. Uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście pamięć poległych uczcili minutą ciszy.

Miło nam poinformować, iż na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego zaszczycili swoją obecnością Zastępca Burmistrza Paweł Nikitiński, Jacek Kowalski z firmy FIEGE oraz przewodniczący Rady Rodziców Wiesław Romanowicz. Pani Dyrektor Agnieszka Sudakow serdecznie powitała po wakacjach wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli oraz przedstawiła wychowawców. Życzyła wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.