„ Niech zima bawi każdego z nas

I da nam radość w ten mroźny czas”

W tym tygodni u rozmawialiśmy o zimie, o zabawach  na śniegu.          

Przypomnieliśmy zasady, których należy przestrzegać, aby zawsze bawić się bezpiecznie.         

Śnieg zabawa na nim dają nam dużo radości. Przyjemnie jest bawić się w białym puchu, lepić bałwana czy rzucać śnieżkami. Pod opieką swych wychowawczyń uczniowie klasy II a i II b korzystając z uroków zimy: - rzucali śnieżkami do celu, - lepili śniegowe kule i bałwany. Czerwone nosy i policzki, uśmiechy na twarzach, radość dzieci i wspaniała atmosfera pokazały, że zabawa była super.!

Oto nasz bałwankowy plac zabaw:

 

                                                                                                                    przyg. Beata Borsuk

 

 

Dnia 28 stycznia 2021 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie pracy w I półroczu w klasach I-III. Pani dyrektor Agnieszka Sudakow zapoznała uczniów z  ich osiągnięciami. Miło było patrzeć na dumne twarze uczniów wyróżnionych za wzorowe zachowanie, wysokie wyniki w nauce oraz 100% frekwencję.

Czytaj więcej: Podsumowanie I półrocza w roku szkolnym 2020/2021

Artykuł pochodzi z numeru czerwcowego gazetki szkolnej Kropeczka.

 

 

W dniu 06. 02. 2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.  Sala gimnastyczna w zimowej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Bawili się uczniowie klas I-III, oraz oddział przedszkolny.

Czytaj więcej: Zabawa karnawałowa klas I-III

30 stycznia 2020 r. naszą szkołę odwiedził Janusz Chomontek siedemnastokrotny rekordzista Księgi rekordów Guinnessa w podbijaniu różnych rodzajów piłek.

Czytaj więcej: Spotkanie z Januszem Chomontkiem

Tak jak co roku zebraliśmy się na apelu podsumowującym pracę szkoły w pierwszym półroczu. Apel odbył się 30 stycznia 2020 roku. Wszyscy mamy za sobą pięć długich, pracowitych miesięcy wypełnionych nauką i szkolnymi obowiązkami.

Czytaj więcej: Apel podsumowujący I półrocze

7 listopada 2019 r. odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niiepodległości. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas 6a i 6b pod kierunkiem wychowawców. Zabrali nas oni w nastrojową podróż po dziejach Polski od czasu zaborów do odzyskania Niepodległości w 1918 roku.

Czytaj więcej: Święto Niepodległości

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com