Artykuł pochodzi z numeru czerwcowego gazetki szkolnej Kropeczka.

 

 

W dniu 06. 02. 2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.  Sala gimnastyczna w zimowej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Bawili się uczniowie klas I-III, oraz oddział przedszkolny.

Czytaj więcej: Zabawa karnawałowa klas I-III

30 stycznia 2020 r. naszą szkołę odwiedził Janusz Chomontek siedemnastokrotny rekordzista Księgi rekordów Guinnessa w podbijaniu różnych rodzajów piłek.

Czytaj więcej: Spotkanie z Januszem Chomontkiem

Tak jak co roku zebraliśmy się na apelu podsumowującym pracę szkoły w pierwszym półroczu. Apel odbył się 30 stycznia 2020 roku. Wszyscy mamy za sobą pięć długich, pracowitych miesięcy wypełnionych nauką i szkolnymi obowiązkami.

Czytaj więcej: Apel podsumowujący I półrocze

7 listopada 2019 r. odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niiepodległości. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas 6a i 6b pod kierunkiem wychowawców. Zabrali nas oni w nastrojową podróż po dziejach Polski od czasu zaborów do odzyskania Niepodległości w 1918 roku.

Czytaj więcej: Święto Niepodległości

28 października 2019 r. Samorząd Uczniowski ponownie zaprosił uczniów, rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły na niezwykły występ artystyczny poświęcony pamięci Tych, których już nie ma pośród nas pt.: „Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”. 

Czytaj więcej: Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą

25.10.2019 roku uczniowie klas 2a, 2b i 3a byli w Teatrze Pleciuga w Szczecinie na przedstawieniu pt. ,,Maleńkie królestwo królewny Aurelki”. Było to przedstawienie, które opowiadało o odpowiedzialności i odwadze bycia sobą.

 

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com