Dnia 18 maja 2020 r. rozpoczną się zajęcia opiekuńcze w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie.

Rodzice, którzy wyrażą chęć opieki nad dzieckiem w oddziale przedszkolnym, zobowiązani są złożyć deklarację/oświadczenie do 15 maja 2020 r. do godziny 14.00. dostępną na stronie www.zsgardno.pl lub w sekretariacie szkoły.

Pierwszeństwo pobytu dziecka w oddziale przedszkolnym mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Na stronie www.zsgardno.pl znajduje się szczegółowy harmonogram przyprowadzania i odbierania dziecka oraz organizacji opieki w przedszkolu.


 

 

Plakat stomatologiczny 2018

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com