new years eve 4664930 1920

 

Wszystkim Pracownikom, Uczniom i ich Rodzicom na cały Nowy Rok życzymy optymizmu, wiary w siebie, dużo uśmiechu i pogody ducha, wiele szczęścia i radości, zabawy i sukcesów oraz dużo dobroci od ludzi.

Niech Nowy Rok będzie czasem spełnienia marzeń, które od dawna kurzą się na którejś z półek wyobraźni.

Wszystkiego najlepszego na te nadchodzące miesiące życzy Dyrekcja Szkoły.

 

 

 

Wszystkie oferty

Zaproszenie do składania ofert na „Zakup i dostawę warzyw i owoców do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie na rok 2020”.

Załączniki:
Download this file (CCE12122019.pdf)Zaproszenie do złożenia oferty[Zakup i dostawa warzyw i owoców]

Zaproszenie do składania ofert na „Zakup i dostawę artykułów mięsnych i drobiowych do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie na rok 2020”.

Załączniki:
Download this file (CCE12122019_0003.pdf)Zaproszenie do złożenia oferty[Zakup i dostawa artykułów mięsnych i drobiowych]

Zaproszenie do składania ofert na „Zakup i dostawę ryb do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie na rok 2020”.

Załączniki:
Download this file (CCE12122019_0005.pdf)Zaproszenie do złożenia oferty[Zakup i dostawa ryb]

Zaproszenie do składania ofert na „Zakup i dostawę artykułów spożywczych - mrożonki do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie na rok 2020”.

Załączniki:
Download this file (CCE12122019_0002.pdf)Zaproszenie do złożenia oferty[Zakup i dostawa artykułów spożywczych - mrożonki]

Zaproszenie do składania ofert na „Zakup i dostawę artykułów piekarniczych do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie na rok 2020”.

Załączniki:
Download this file (CCE12122019_0001.pdf)Zaproszenie do złożenia oferty[Zakup i dostawa artykułów piekarniczych]

Zaproszenie do składania ofert na „Zakup i dostawę artykułów spożywczych i nabiału do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie na rok 2020”.

Załączniki:
Download this file (CCE12122019_0004.pdf)Zaproszenie do złożenia oferty[Zakup i dostawa artykułów spożywczych i nabiału]

Profilaktyka wad postawy i zapobieganie ich powstawaniu

Kręgosłup to podpora całego ciała. Niestety często o tym zapominamy i nie dbamy o niego właściwie, co może skutkować wadami postawy. Większość naszych problemów zaczyna się w dzieciństwie. Wady postawy to wszelkie odstępstwa od prawidłowej postawy ciała. To nie tylko kręgosłup ale również stopy, kolana, miednica.

Czytaj więcej: Informacja dla rodziców

Plakat stomatologiczny 2018

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com