saperJest nam niezwykle miło poinformować, że w realizację projektu „Dziesięć kroków do Niepodległej” zaangażowało się także Wojsko Polskie.

Dzięki staraniom pani Oli Przyjemskiej oraz życzliwości dowódcy 5. Pułku Inżynieryjnego pułkownika Piotra Bednarczyka 20 czerwca 2018 r. odwiedzili naszą szkołę żołnierze, którzy opowiedzieli uczniom o swej służbie oraz zaprezentowali sprzęt saperski, który jest wykorzystywany m.in. w czasie misji pokojowych.

 

To spotkanie z pewnością na długo pozostanie w pamięci najmłodszych uczniów naszej szkoły. Wielu z nich już złożyło deklaracje, że gdy dorosną to zostaną żołnierzami

Tym mocnym akcentem zakończyliśmy realizację „siódmego kroku do Niepodległej”.

„Krok ósmy” zrobimy już po wakacjach.

W tym miejscu dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz uczniom i ich rodzicom za włączenie się w realizację projektu „Dziesięć kroków do Niepodległej”. Bez Was, bez Waszego zaangażowania i wsparcia nie udałoby się zrealizować tylu zadań. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

Koordynatorki projektu – Anna Siwek i Lidia Kostrzewa

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com