Okres do 10 kwietnia br. nie jest czasem wolnym od nauki. Nauczyciele ze wszystkich przedmiotów prześlą Wam zadania poprzez dziennik elektroniczny. W związku z tym, proszę na bieżąco śledzić pojawiające się informacje. Wykonanie zadań zostanie zweryfikowane przez Waszych nauczycieli. Wykorzystajcie ten czas efektywnie - nadrabiając zaległości, utrwalając omówione zagadnienia z różnych przedmiotów. Czytajcie lektury, poszerzajcie swoją wiedzę, korzystając ze stron internetowych i innych źródeł informacji. Możecie korzystać m.in. z platformy MEN epodreczniki.pl. Ósmoklasiści, dla Was to czas intensywnych powtórek i wytężonej pracy przed egzaminem. Wykorzystajcie go jak najlepiej. Pamiętajcie, nauczyciele są do Waszej dyspozycji. W razie wątpliwości lub pytań możecie się z nimi kontaktować poprzez e-dziennik.

koronawirus

RODO - informacja

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych. Informacja dotycząca danych osobowych przetwarzanych na stronie internetowej szkoły w związku wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

UONET zaloguj sie

 

UONET obejrzyj filmy

 

UONET dostep do edziennika

 

Telefony zaufania

                  codeweek mbank urząd marszałkowski urząd marszałkowski1  

 logo ignacy              LOGO WMF GORNE MALE   images

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com