1. Kapcie (bezpieczne, z zakrytymi piętami i palcami, z gumową podeszwą, najlepiej zapinane na rzep lub wkładane, NIE klapki ala Crocksy, sandałki, itp.)
2. Strój do ćwiczeń (biała koszulka z krótkim rękawem, ciemne spodenki – podpisane, zapakowane w worek materiałowy).
3. Ubranie na zmianę (cienkie spodnie, koszulka, skarpetki, majtki – wszystko podpisane, zapakowane w worek materiałowy)
4. Kalosze i płaszczyk przeciwdeszczowy (proszę trzymać w domu, na prośbę nauczyciela przynosimy do przedszkola)
5. Ryza papieru (1 na cały rok)
6. Kubek na wodę
7. Artykuły higieniczne:
-wilgotne chusteczki (5 opakowań na rok)
-suche chusteczki (3 opakowania na rok)
-ręcznik papierowy (1 rolka co miesiąc – 1 gruba rolka lub 2 cienkie)
-mydełko z pompką (1 butelka na rok)
8. Teczka na prace plastyczne z rączką.
9. O wyprawce plastycznej na rok szkolny i cenie książek Rodzice zostaną poinformowani podczas pierwszego zebrania. Wyżywienie dzienne przedszkolaka – 6zł.

 

Dodatkowo - grupa 3-4 latków: (OD 13.09)
10. Piżama
11. Śpiworek przedszkolaka (wychowawcy zaprezentują podczas zebrania przykładowy śpiwór), ewentualnie cienki kocyk i poduszka jasiek ubrane w pościel, prześcieradło lub kocyk na leżak

 

Z niecierpliwością czekamy na Państwa pociechy. Dołożymy wszelkich starań, żeby czuły się u nas dobrze i bezpiecznie.

 

 

 

 

przedszkolak

 

 

 

 

We wtorek - 24.08. 2021 r. - odbędzie się pierwsze zebranie organizacyjne. Oczekujemy na Państwa na korytarzu przy salach przedszkolnych (wejście F od strony boiska Orlik).

Godziny zebrań:
16.00 – grupa BIEDRONKI (dzieci 5-letnie)
17.00 – grupa ŻABKI (dzieci 6-letnie)
18.00 – grupa PSZCZÓŁKI (dzieci 3-letnie i 4-letnie)
Prosimy, aby w zebraniu brał udział tylko jeden rodzic. Przypominamy o obowiązku zachowania reżimu sanitarnego, w tym maseczce ochronnej.

 

 

 

W ostatnim czasie do naszego przedszkola zaprosiliśmy ważnych gości. W związku z tym, że nasze Panie dbają o nasze bezpieczeństwo i naszą wiedzę z tym związaną gościliśmy Ochotniczą Straż Pożarną z Wełtynia oraz przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Panowie bardzo ciekawie opowiadali nam jak należy zachować się w sytuacjach niebezpiecznych, które mogą nas spotkać w wakacje , ale nie tylko. „Przeszkolili” nas z udzielania pierwszej pomocy, zaprezentowali cały sprzęt strażacki, a także swój wóz. Opowiedzieli nam również o swojej pracy i pasji. Zajęcia były tak interesujące, że słuchaliśmy bardzo uważnie, a te spotkania zostaną długo w naszej pamięci.

 

 

 

 

1 czerwca obchodziliśmy jedno z bardzo ważnych świąt w naszym przedszkolu. Pewnie każdy wie, że to był Dzień Dziecka. Nasze Panie zadbały, aby czas spędzony w przedszkolu był pełen wrażeń. Zaraz po śniadaniu udaliśmy się na pieszą wycieczkę do stajni „Zacisze” na przejażdżkę kucykami. Na miejscu poznaliśmy mieszkańców stajni: Kuca Kubę, jego koleżankę Balbinę, większych kolegów Plutona i Orbitę, a także ich kozich przyjaciół m.in. Pirata i Zosię. Wszystkie dzielne przedszkolaki próbowały swoich sił w jeździe konnej, a w miedzy czasie karmiliśmy trawą kozich towarzyszy. Po odwiedzinach w stajni poszliśmy na lody. Następnie zagraliśmy mecz w piłkę nożną, bawiliśmy się na placu zabaw i puszczaliśmy olbrzymie bańki mydlane. To był dzień pełen wrażeń.

 

 

 

infoliniainfoliniadlaszkol wsparciepsychologiczne

 

UONET zaloguj sie

 

UONET obejrzyj filmy

 

UONET dostep do edziennika

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com