„RÓŻNE OBLICZA SZCZECINA” taki tytuł miała wycieczka klas: IV b, III a i III b do Szczecina w dniu 31 maja 2022 roku, pod opieką pań: Agnieszki Drabik, Joanny Opaczyńskiej i Danuty Narożańskiej.

19 maja 2022 r. ośmioro uczniów naszej szkoły było uczestnikami imprezy integracyjnej „Leśna Polana” w Zespole Szkół w Nowym Czarnowie.

Uczniowie klas siódmych podczas wycieczki do Szczecińskich Tras Podziemnych mieli okazję przenieść się do czasów II Wojny Światowej.

23 marca uczniowie klas I-III wybrali się do kina, aby zobaczyć  film „Magiczny  dywan”, oraz wziąć udział w widowisku  „Efekty dźwiękowe w kinie”. Wszyscy od dawna czekali na ten moment.

10 maja uczniowie klasy 1a i 2a byli  na wycieczce w „Zagrodzie reniferów”  w Czelinie. Zobaczyli tam zagrody ze zwierzętami oraz korzystali z gier i rozrywek dostępnych na placu zabaw.

W marcu 2022 r. uczniowie klas ósmych odwiedzili Narodowy Bank Polski w Szczecinie gdzie Pani Katarzyna Zwarzany opowiedziała o funkcjach i zadaniach NBP.

W dniu 16.03.2014r. w godz. od 8.00 do 12.30 odbyła się długo oczekiwana wycieczka do teatru lalek „Pleciuga” w Szczecinie.

Uczniowie klas ósmych w marcu 2022 r. odwiedzili Technikum Energetyczno – Transportowe w Szczecinie na ul. Kusocińskiego.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, choinka - to buduje wyjątkowy, świąteczny klimat.