Burmistrz Mieczysław Sawaryn, wraz z Referatem Spraw Społecznych UMiG w Gryfinie, Gminnym Centrum Zarządzania Kryzysowego, Komendą Powiatową Policji oraz Komendą Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Gryfinie, przeprowadził w Gardnie adresowaną do dzieci akcję profilaktyczną „Bezpieczna droga do szkoły”.

10 czerwca 2022 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami OSP-WEŁTYŃ. Strażacy rozmawiali z dziećmi nt bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw i prac polowych, przypomnieli zasady udzielania pierwszej pomocy.

Jazda rowerem powinna odbywać się pod opieką osoby dorosłej – rodzica albo innego opiekuna. Samodzielne przejażdżki z zachowaniem bezpieczeństwa są możliwe po uzyskaniu uprawnienia jakim jest karta rowerowa.

Dnia 01.06.2022 roku zorganizowany został „Dzień Dziecka” przez Samorząd Uczniowski, nauczycieli i Radę Rodziców. Impreza, jak co roku, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Jazda rowerem powinna odbywać się pod opieką osoby dorosłej – rodzica albo innego opiekuna. Samodzielne przejażdżki z zachowaniem bezpieczeństwa są możliwe po uzyskaniu uprawnienia jakim jest karta rowerowa.

1 kwietnia 2022 r. w naszej Galerii odbył się spontaniczny koncert na pianinie. Nowa uczennica klasy 7b -  Alisa Varhanova oraz uczeń klasy 6a Maximilian Hryniszak zagrali koncert na żywo.