W dniu 20 stycznia 2017 r. z ogromną radością pojechaliśmy do Domu Opieki Społecznej w Dębcach aby tam wręczyć okolicznościowe laurki Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. Czas, który mieliśmy przeznaczony na odwiedziny minął nam bardzo szybko. Odwiedzaliśmy wszystkich kolejno, rozmawiając i wręczając kartki. Panowała tam niesamowita atmosfera.

Wszyscy wobec siebie byli bardzo mili, uśmiechnięci, a niektórym ze wzruszenia zakręciła się łza w oku. Rozmawialiśmy o zdrowiu, życiu, dawnych i współczesnych czasach. Na koniec wizyty udaliśmy się do świetlicy gdzie czekał na wolontariuszy słodki poczęstunek.  

Kartki wykonały dzieci z naszej szkoły oraz dzieci uczęszczające do świetlicy środowiskowej w Wełtyniu, którą prowadzi pani Roksana Baczewska.

Opiekun SKW

Anita Nowak

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com