rosaZ okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie z naszej szkoły z ogromną ochotą przygotowali kartki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Dębcach. Wolontariusze wraz z opiekunami udali się spotkanie w dniu 17 stycznia 2019 r.

Jak co roku pensjonariusze wyczekiwali naszego przybycia. Uczniowie przedstawili program artystyczny, który składał się z wierszy, życzeń i utworów muzycznych zaprezentowanych trakcie gry na skrzypcach, gitarze i altówce. Wspólnie śpiewaliśmy znane kolędy i pastorałki. Następnie uczniowie wręczyli kartki z życzeniami. Kilkoro wolontariuszy odwiedziło również osoby leżące, które nie mogły do nas zejść. Podczas naszej wizyty było wiele wzruszeń niektórym zakręciła się łezka w oku. Panowała atmosfera życzliwości ……….

Anita Nowak

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com