8 stycznia 2018r. z okazji Dnia Babci i Dziadka wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu w Gardnie odwiedzili pensjonariuszy z Domu Pomocy Społecznej w Dębcach. Dzieci zaprezentowały swoje talenty muzyczne i recytatorskie, a następnie wręczyły wszystkim zebranym laurki wykonane przez uczniów ze szkoły w Gardnie.

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka

Międzynarodowy Dzień Wolontariatu uczciliśmy prezentacją wspaniałych wierszy naszych uczniów pt.: „Pomaganie jest fajne”. Jeszcze raz gratulujemy wspaniałych prac.

Opiekun SKW

Anita Nowak

Szkolny Klub Wolontariatu i Samorząd Uczniowski składają ogromne podziękowania uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za pomoc w organizacji „Szlachetnej Paczki”. Wasze prezenty sprawiły ogromną radość obdarowanej Rodzinie.

logo wolontariat

Załączniki:
Download this file (regulamin.pdf)Regulamin Szkolnego Klubu Wolontariusza[2017/2018]

W dniu 12 października 2017 r. uczniowie z naszej szkoły spotkali się z ks. Jeremym Kabugo z Kenii. Odwiedzał on szkoły na terenie naszego województwa, przez które został zaproszony.  Podczas spotkania, uczniowie obejrzeli  zdjęcia i wysłuchali  relacji księdza o tym w jakich warunkach żyją i uczą się dzieci z ośrodka misyjnego z Kipsing, skąd pochodzi ksiądz. Mieli również okazję zaśpiewać piosenki, a także zadać kilka pytań w języku angielskim.

Czytaj więcej: Spotkanie z księdzem z Kenii

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com