Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra. Bycie miłym, okazywanie dobra i uśmiechu sprawia, że w naszych sercach pojawia się radość. W naszej akcji wzięli udział uczniowie i nauczyciele, którzy pozdrawiają:

 

 

 

wolontaariat

 

Załączniki:
Download this file (Dzień życzliwości.pdf)Dzień życzliwości.pdf[ ]

 

 

logo

 

banerDziękujemy, że za Waszym pośrednictwem mogliśmy uhonorować, tych którzy w czasie epidemii pracują i są narażeni na niebezpieczeństwo jak: pielęgniarki, lekarze, laborantki, wolontariusze, sprzedawcy, policjanci, żołnierze, straż graniczna, straż pożarna lub inne osoby, które niosą pomoc innym. Kartki wykonane przez uczniów naszej szkoły na pewno sprawiły radość tym, którzy poświęcają się dla nas. Jest to znak wdzięczności i docenienia za ich trudną pracę.

Anita Nowak i Aleksandra Kupnicka

 

 

 

 

rosaZ okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie z naszej szkoły z ogromną ochotą przygotowali kartki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Dębcach. Wolontariusze wraz z opiekunami udali się spotkanie w dniu 17 stycznia 2019 r.

Czytaj więcej: Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej w Dębcach

paczkaMikołajki są dniem dawania prezentów. Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu i uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przekazali SZLACHETNĄ PACZKĘ do SP nr 1 w Gryfinie. Dziękujemy wszystkim za przekazane prezenty. serce

A. Nowak

infoliniainfoliniadlaszkol wsparciepsychologiczne

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com