Dzień Życzliwości i pozdrowień :::)))

Drodzy uczniowie w dniach 22 - 23 listopada 2021 r na holu w szkole będzie wystawiona skrzynka pozdrowień do, której możecie wrzucać kartki z pozdrowieniami, które na celu mają wywołanie pozytywnych emocji. Zaadresowane kartki zostaną przekazane adresatom. 

"Dobre słowa nie kosztują dużo, choć czynią wiele dobrego" - B. Pascal

 

 

 

DBAMY O MIEJSCA PAMIĘCI.....

Jak co roku uczniowie naszej z szkoły przynieśli ogrom zniczy, które mogliśmy rozstawić na wcześniej uporządkowanych miejscach pamięci oraz opuszczonych grobach na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie, w Chlebowie i w Wełtyniu.

Serdecznie dziękujmy rodzicom, uczniom i pracownikom szkoły za przyniesienie zniczy oraz wolontariuszom i Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej z Wełtynia za pracę włożoną w porządkowanie opuszczonych grobów i miejsc pamięci.

 

Anita Nowak

 

 

Szkolny Klub Wolontariatu organizuje akcję "Znicz"

 img 20211019 085753

 

 

 

 

Dbamy o nastrój! 

W dniu 1 października 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Uśmiechu. Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu odwiedzali wszystkich pracowników i uczniów podczas codziennej pracy. Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali uśmieszki według własnych pomysłów a pracownicy szkoły otrzymali wesołe buźki, które od razu wywołały radosny nastrój. Nasi fotoreporterzy uchwycili to w obiektywie aparatu.

Pamiętaj, że uśmiech to taka krzywa co wszystko prostuje?

Załączniki:
Download this file (Światowy Dzień Uśmiechu.pdf)Światowy Dzień Uśmiechu.pdf[ ]

Anita Nowak

 

 

 

infoliniainfoliniadlaszkol wsparciepsychologiczne

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com