logo

 

banerDziękujemy, że za Waszym pośrednictwem mogliśmy uhonorować, tych którzy w czasie epidemii pracują i są narażeni na niebezpieczeństwo jak: pielęgniarki, lekarze, laborantki, wolontariusze, sprzedawcy, policjanci, żołnierze, straż graniczna, straż pożarna lub inne osoby, które niosą pomoc innym. Kartki wykonane przez uczniów naszej szkoły na pewno sprawiły radość tym, którzy poświęcają się dla nas. Jest to znak wdzięczności i docenienia za ich trudną pracę.

Anita Nowak i Aleksandra Kupnicka

 

 

 

 

rosaZ okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie z naszej szkoły z ogromną ochotą przygotowali kartki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Dębcach. Wolontariusze wraz z opiekunami udali się spotkanie w dniu 17 stycznia 2019 r.

Czytaj więcej: Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej w Dębcach

paczkaMikołajki są dniem dawania prezentów. Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu i uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przekazali SZLACHETNĄ PACZKĘ do SP nr 1 w Gryfinie. Dziękujemy wszystkim za przekazane prezenty. serce

A. Nowak

6 grudnia w dniu św. Mikołaja wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatuoraz uczniowie z Samorządu Uczniowskiego w nagrodę za aktywną pracę na rzecz naszej szkoły i środowiska lokalnego pojechali do Kina Helios na film "Kraina lodu"?⛄❄ W kinie spotkaliśmy Mikołaja, który rozdawał słodkie upominki.

A. Nowak

6 grudnia 2019 r. Samorząd Uczniowski i Wolontariusze przekazali zebraną karmę do sklepu Kakadu w Szczecinie.

Czytaj więcej: Dbamy o zwierzęta w schronisku …

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com