19 listopada 2019 roku odbyła się po raz drugi debata w naszej szkole. Hasłem przewodnim debaty było „Stop przemocy – to boli”. Celem spotkania była rozmowa na temat przyczyn oraz skutków przemocy, którą możemy doświadczyć w domu, w szkole, na podwórku w trakcie zabawy czy w Internecie.

W debacie uczestniczyli uczniowie klas VI – VIII oraz zaproszeni goście z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gryfinie, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie oraz specjaliści i nauczyciele z naszej szkoły.

Efektem debaty było znalezienie sposobów radzenia sobie z agresją, przemocą rówieśniczą oraz zwrócenie uwagi jak reagować, gdy jest się jej świadkiem. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę z zakresu odpowiedzialności prawnej wobec osób stosujących przemoc oraz zastanowili się jakie wsparcie powinny otrzymać osoby doświadczające przemocy.

A. Nowak

J. Zbyszyńska

Plakat stomatologiczny 2018

 

certyfikat

 

20181130 095430

 

qwer

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com