Dnia 7.11.2019 r. uczniowie klas VI, VII oraz VIII uczestniczyli w debacie poświęconej profilaktyce uzależnień. Stronami w debacie byli reprezentanci każdej z klas, nauczyciele oraz przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Celem debaty było zwiększenie wiedzy na temat szkodliwości zażywania substancji psychoaktywnych, z naciskiem na narkotyki i dopalacze oraz promowanie zdrowego stylu życia, wolnego od uzależnień.

Uczniowie mieli szanse zadawać pytania, wyjaśniać wątpliwości oraz dzielić się własnymi opiniamii spostrzeżeniami w temacie uzależnień. Młodzież, poprzez aktywne uczestniczenie w dyskusji, ma możliwość głębszego zapoznania się z konsekwencjami zdrowotnymi, społecznymi i prawnymi, jakie wiążą się z dopalaczami i innymi uzależnieniami, a także wyrobienia poczucia odpowiedzialności za swoje trzeźwe wybory życiowe.

Plakat stomatologiczny 2018

 

certyfikat

 

20181130 095430

 

qwer

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com