Jeżeli zauważyłeś lub wiesz o niepokojących sytuacjach w naszej szkole, proszę poinformuj nas o tym. Specjalnie dla Ciebie udostępniliśmy Anonimową skrzynkę alarmową, która znajduje się w korytarzu przy okienku dyżurki. 

 

 

W dniu 11 grudnia 2019 r. grono pedagogiczne wspólnie z rodzicami wzięli udział w szkoleniu przeprowadzonym przez panią terapeutę Natalię Łukiańską oraz panią psycholog Karolinę Jagieła ze Szczecińskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień.

Czytaj więcej: Profilaktyka zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży

19 listopada 2019 roku odbyła się po raz drugi debata w naszej szkole. Hasłem przewodnim debaty było „Stop przemocy – to boli”. Celem spotkania była rozmowa na temat przyczyn oraz skutków przemocy, którą możemy doświadczyć w domu, w szkole, na podwórku w trakcie zabawy czy w Internecie.

Czytaj więcej: Debata „Stop przemocy – to boli”

Dnia 7.11.2019 r. uczniowie klas VI, VII oraz VIII uczestniczyli w debacie poświęconej profilaktyce uzależnień. Stronami w debacie byli reprezentanci każdej z klas, nauczyciele oraz przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Celem debaty było zwiększenie wiedzy na temat szkodliwości zażywania substancji psychoaktywnych, z naciskiem na narkotyki i dopalacze oraz promowanie zdrowego stylu życia, wolnego od uzależnień.

Czytaj więcej: „Odpal myślenie, nie wchodź w uzależnienie”

W środę 07 listopada br. w ramach programu ekologiczno-zdrowotnego klasy I-III uczestniczyły w spotkaniu z funkcjonariuszami Straży Miejskiej, przedstawicielem Referatu Spraw Społecznych i Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gryfinie.

Czytaj więcej: Program ekologiczno-zdrowotny

Plakat stomatologiczny 2018

 

certyfikat

 

20181130 095430

 

qwer

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com