Szkoła Podstawowa w Gardnie i Gryfińskim Domem Kultury organizował półkolonię zimową w terminie od 04.02.2019 r. do 08.02.2019 r., na którą uczęszczały dzieci z naszej szkoły i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Chwarstnicy.

Podczas półkolonii dzieci wzięły udział w spotkaniach profilaktycznych z policjantem, pracownikiem Sanepidu oraz ratownikiem. Pojechały również na przedstawienie teatralne teatru z Krakowa pt. „Kraina Lodu” i „Cyrk Tarantula”, a także do Teatru Lalek Pleciuga w Szczecinie na przedstawienie pt.: „Pinokio”. Dzieci uczestniczyły też w warsztatach chemicznych, gdzie tworzyły sztuczny śnieg, ciecz niutonowską, wulkany, oraz w warsztatach kulinarnych podczas, których upiekli smaczne rogaliki, babeczki i ciasteczka. Opiekunami podczas półkolonii były panie: A. Nowak, A. Kupnicka i A. Kwaśnica.

Anita Nowak

Jeśli masz problem:

  • z nauką,
  • z adaptacją w szkole,
  • w kontaktach z rodzicami,
  • jesteś w trudnej sytuacji materialnej,
  • masz problemy ze zdrowiem,
  • potrzebujesz rozmowy o trudnej sytuacji, w której się znalazłeś? ...

 

... przyjdź do pedagoga szkolnego!

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com