Pod koniec sierpnia jak corocznie pani pedagog Anita Nowak wraz z wychowawcami panią Ewą Bryl i panią Karoliną Łokińską powitały na dniu adaptacyjnym pięciolatki wraz z rodzicami w oddziałach przedszkolnych naszej szkoły. 

Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać swoje wychowawczynie oraz niektórych pracowników szkoły, obejrzały również swoje sale i niektóre pomieszczenia na terenie szkoły. Dzieci wzięły udział w krótkich zajęciach ruchowych na sali gimnastycznej. Na zakończenie przedszkolaki z pomocą rodziców wykonały swoje emblematy na półki w sali i szatni. Był też słodki poczęstunek, czas szybko upłynął na wspólnych zabawach. Dzieci pożegnały się ze swoimi wychowawczyniami zapewniając, że już czekają na rozpoczęcia roku szkolnego.

 

klasa 0 a

 

Na drugi dzień wychowawczynie klas pierwszych pani Elżbieta Korkuś i pani Anna Olszańska spotkały się na zajęciach adaptacyjnych z uczniami i ich rodzicami. Po zapoznaniu się obejrzeli swoje nowe klasy a następnie podczas spaceru po szkole przypomnieli sobie gdzie znajdują się różnego rodzaju pomieszczenia szkolne. Były też zabawy integracyjne podczas, których było miło wesoło.

A. Nowak

klasa 0 b

Jeśli masz problem:

  • z nauką,
  • z adaptacją w szkole,
  • w kontaktach z rodzicami,
  • jesteś w trudnej sytuacji materialnej,
  • masz problemy ze zdrowiem,
  • potrzebujesz rozmowy o trudnej sytuacji, w której się znalazłeś? ...

 

... przyjdź do pedagoga szkolnego!

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com