Rozpoczęcie edukacji w oddziale przedszkolnym jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego dziecka, a także dla jego rodziców. Jak co roku pani Anita Nowak wraz z wychowawcami klas 0a panią Karoliną Łokińską i 0b panią Danutą Narożańską przygotowały Dzień Adaptacyjny dla przedszkolaków. Zajęcia zorganizowane były w ciekawy sposób, tak aby dzieci oraz ich rodzice mogli poznać swoją panią, pracowników szkoły oraz pomieszczenia w których będą przebywać, odbyły spacer po szkole odwiedzając: bibliotekę, gabinet logopedy, zajęć kompensacyjno-korekcyjnych, pedagoga, pielęgniarki, salę gimnastyczną, świetlicę, pokój nauczycielski, sekretariat, dyżurkę oraz szatnię. Dni adaptacyjne dla nowych przedszkolaków są ciekawą formą zapoznania się ze szkolą, wychowawcą i rówieśnikami. Zajęcia te pozwalają zminimalizować stres i obawy pierwszych dni w przedszkolu poprzez ciekawe zabawy integrujące dzieci i ich rodziców. W tym roku szkolnym odbyły się 28 sierpnia 2014 r.

przyg. p. Anita Nowak

 

klasa 0 a

 

klasa 0 b

Jeśli masz problem:

  • z nauką,
  • z adaptacją w szkole,
  • w kontaktach z rodzicami,
  • jesteś w trudnej sytuacji materialnej,
  • masz problemy ze zdrowiem,
  • potrzebujesz rozmowy o trudnej sytuacji, w której się znalazłeś? ...

 

... przyjdź do pedagoga szkolnego!

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com