zyczenia

 

 

 

W związku z utrzymującą się wysoką liczbą nowych zakażeń oraz pojawieniem się nowej mutacji koronawirusa Ministerstwo Zdrowia w dniu 7 grudnia 2021 r. ogłosiło zawieszenie nauczania stacjonarnego w szkołach podstawowych i szkołach ponadpodstawowych na okres od  20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.

Przedszkola i żłobki pracują w trybie stacjonarnym. Po tym okresie uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych wrócą do nauki stacjonarnej.

Przypominamy o konieczności przestrzegania obowiązujących zasad higieniczno-sanitarnych tj. noszenie maseczek, dezynfekcja i zachowywanie dystansu społecznego.

 

 

 

komunikat

 

 

 

Komunikat

 

 

 

 

Biblioteka Publiczna w Gryfinie zaprasza do wzięcia udziału w XI Gryfińskim Dyktandzie. Odbędzie się ono 26 listopada 2021 r. o g. 17.00 w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Aleksandra Omieczyńskiego w Gryfinie przy ul. Niepodległości 16.

Zgłoszenia do udziału w konkursie ortograficznym przyjmowane będą w dniu konkursu od godz. 16.00 w budynku liceum.

Warunkiem udziału w konkursie jest zaakceptowanie postanowień regulaminu, który dostępny jest na stronie www.biblioteka.gryfino.pl, a także w załączeniu do niniejszej wiadomości.

Uczestnicy, którzy uplasują się na dziesięciu pierwszych miejscach, otrzymają od organizatorów nagrody.

Współorganizatorem konkursu jest Gmina Gryfino. Sponsorem wydarzenia jest PGE GiEK S.A.

plakat 1

 

 

 

 

 

 

 

studies g93a8247a8 640Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej!

Na wszystkich uczestników czekają nagrody, a dla najlepszego Nauczyciela serwis www.dyktanda.pl przygotował nagrodę główną - do wyboru tablet (Samsung 10 cali) lub projektor (Overmax Multipic 5.1)

Dyktando rozgrywane będzie w dwóch kategoriach:
dla Uczniów o godzinie 19:00 (14.10.2021 r.)
dla Nauczycieli o godzinie 20:00 (14.10.2021 r.)

Udział w dyktandzie jest bezpłatny! Liczy się poprawność udzielanych odpowiedzi oraz czas (im szybciej, tym lepiej).

Aby dołączyć do Dyktanda na Święto Edukacji Narodowej wystarczy zalogować lub zarejestrować się na portalu Dyktanda.pl, a następnie kliknąć przycisk “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:
https://dyktanda.pl/konkursy/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej

Dyktanda konkursowe udostępnione zostanie do rozwiązywania o wskazanych godzinach (tj. o 19:00 dla uczniów i o 20:00 dla nauczycieli).

 

 

 

sciezka2

 

 

 

 

Plakat stomatologiczny 2018

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com