Uczniowie przygotowali około 100 albumów i kilkadziesiąt plakatów. Wybór najciekawszych nie był prosty, dlatego o pomoc postanowiono poprosić także rodziców. Prace uczniów zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu w czasie zebrania z rodzicami. Każdy rodzic mógł oddać dwa głosy na albumy z każdej grupy wiekowej. Po zsumowaniu głosów rodziców oceny albumów dokonali także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz nauczycielki odpowiedzialne za jego przeprowadzenie, czyli panie Lidia Kostrzewa i Anna Siwek.

 

Wybór nie był prosty, ponieważ brano pod uwagę nie tylko stronę wizualną, ale także zawartość merytoryczną i umiejętność selekcji materiału. Po burzliwych obradach postanowiono nagrodzić następujących uczniów: 

Klasy Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

 

IV Oliwia Okoń I
Kacper Romuk I
Karina Kłos, Maja Ziętek II
Alicja Kowalewska, Zuzanna Piela III
V Grzegorz Marciniak I
Krystian Rudzki II
Daniel Kiryjczuk II
Kornelia Miarowska III
VI Aleksandra Kowalik wyróżnienie
GIMNAZJUM Elwira Drabik I
Gabriela Drabik I
Damian Rudzki II
Filip Kotowski III
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com